Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroky 4

 14.7.2014

Pozorujte své vlastní reakce, pozorujte co ve vás vaše vlastní názory vyvolávají. Máte z nich dobré pocity? Pocity jsou jazykem duše, jsou pro nás důležitým ukazatelem, co je pro nás dobré a co ne. Když je nám z něčeho špatně, pak někde děláme chybu. Přejímáme názor, který není láskyplný, názor, který nám nedává křídla, naopak nám energii bere.

Neustále zkoumejte, zda názory, které máte, jsou ty, které mít chcete.

Nebojte se přiznat sami sobě, že jste šli "špatným" směrem. To, že jste si to uvědomili, vám dává možnost volby. Můžete směr změnit.

Mentální úklid nikdy nekončí. Jakmile se naučíte uklízet sami v sobě, budete se k tomu neustále vracet, protože čím víc budete uklízet, tím víc nepotřebných názorů a vzorců chování budete nalézat. Naučíte se žít vědomě, naučíte se mít rádi pořádek ve své hlavě, naučíte se mít rádi vědomé rozhodování, co do sebe vpustíte a co nikoliv.

Přeji vám zábavnou očistu :)

Jolana
www.nova-cesta.com

15.7.2014

„Ať je situace jakákoliv, všechno je jen zkouška výdrže,která se nakonec změní ve větší pocit sebevědomí.“

16.7.2014

Bože daruj mi dosť síl, aby som dokázal zmeniť to,
čo zmeniť môžem,
dosť trpezlivosti, aby som sa vyrovnal s tým čo, zmeniť nemôžem,
a dosť múdrosti, aby som tieto veci vždy rozoznal.
Sv. Tomáš Akvinský

16.7.2014

 

Žijete v tuto dobu trošku v zmätku, ste so sebou trochu nespokojní. Hľadajte vedenie a smer zvnútra a buďte ochotní prijať aj pomoc zvonka. Veľa krát budete musieť ešte využiť vonkajšie prostriedky na to, aby ste si pomohli ozrejmiť nejakú situáciu, hlavne vtedy, keď máte predsudky, alebo keď Vás situácia pohltí tak, že nie ste schopní ju jasne vidieť. V takýchto chvíľach buďte ochotní prijať pomoc z vonku, aj keď to neznamená, že sa musíte ponáhľať za niekym vždy keď potrebujete riešiť nejaký problém. Verte mi, je pre Vás veľmi dôležité sa naučiť stáť na vlastných nohách a uplatniť svoje vlastné myslenie a hľadanie vo vnútri, kedykoľvek to bude možné. Verte, že takto vyzrejete rýchlejšie duchovne. Nebuďte duchovne viac leniví, nespoliehajte sa na iných, vždy nemusia byť na blízku, veď veľmi dobre viete a cítite, že toto všetko viete uskutočňovať aj sami. K tomu aby ste zistili a našli vo svojom vnútri odpoveď je treba ešte trochu trpezlivosti. Nemôžete dúfať, že porastiete, pokiaľ sa tomu nebudete viac a viac učiť a venovať. Tak začnite robiť kroky, pretože iba tak sa naučíte chodiť... Keď sa naučíte chodiť, príde Vám informácia že sa dá aj behať...

 Karol.

Keď rozprávame o transformácii na duchovnej úrovni, potom by sme nemali zabudnúť na fialovú farbu, ktorú používa práve Archanjel Zadkiel. Fialová farba je farbou transformácie. Fialový plameň, ktorým nás prečisťuje, nás zbavuje deštrukcie, karmy, strachu, negativity, hnevu, lieči, vedie k odpusteniu. Odpustenie pre niekoho z nás nie je vždy jednoduché. Treba pochopiť a rozpustiť túto nenávisť práve pomocou fialového plameňa a všetko zlé nechá odísť. Isaac Newton objavil, že lúč slnečného žiarenia, ktorý prechádza hranolom, sa rozdelí do siedmich farieb: červená, oranžová, žltá, zelená, modrá, indigo karmínová a fialová. Práve fialová farba má najkratšiu vlnovú dĺžku, ale najvyššie frekvencie viditeľného svetla na farebnom spektre. Ide o prechodné vibrácie vedúce k ďalším oktávam farieb a svetla.

   Privolajte si Archanjela Zadkiela kedykoľvek máte z niečoho strach(strach je opakom lásky). Dodá vám odvahu, láskou rozpustí strach. Poproste, aby zosilnil vašu vieru a priviedol k Božskému pôvodu. V modlitbe poproste o Božskú silu, aby vás priviedla do súladu s božskou časťou a ľudskou existenciou. Často sa s ním rozprávajte. Vie byť všade tam, kde ho niekto potrebuje, pretože ho neobmedzuje ani čas ani priestor. Vie súčasne pomáhať viac ľudom naraz. Ak ho potrebujete, tak si stačí naňho pomyslieť alebo ho zavolať. Potom už iba treba povedať, čo od neho potrebujete. Pomáha zbaviť vás všetkých chýb z minulosti. Strach je opakom lásky, preto nás učí, ako nahradiť strach láskou. Keď potrebujete zosilniť vašu pamäť, osviežiť ju pri hľadaní strateného predmetu, je to práve on, kto vám pomôže. Opakovanými apelmi sa môžete zbaviť výbuchov hnevu a vyliečiť svoje srdce.

 Karol.

18.7.2014

Každý z vás touží po klidu. Avšak klid na duši můžete pocítit i v největší bouři. Události světa, vesmíru, planety jsou propojeny. I vy k tomuto náležíte. Nejste odděleni a vše se vás týká. Ne že ne. I když si to často myslíte. Nezavírejte oči, neboť tím nic nezmizí. Všechny vaše činy se projeví v budoucnosti. Kéž byste mohli již nyní znát výsledky svého snažení, cítit, co jste v životě zvládli a kde jste zklamali. Byli byste velice smutní, neboť je toho tolik, kde jste zklamali, kde jste nevyužili svůj potenciál, čas, kdy jste neudělali to, co jste mohli. Ano, přichází silné energie, mnoho se děje jak zde, tak v paralelních světech, v tomto vesmíru, všude kolem i přesto, že nejste schopni toho mnoho zaznamenat. Jsou to však podpůrné události pro váš růst. Již se nepozastavujete nad transformačními projevy ve fyzických tělech. Jste nadšeni ze změn, o kterých jste různými způsoby informováni. Avšak ruku na srdce, jak jste se vypořádali se svými životy? S láskou k sobě samým, s odpuštěním, vírou, pokorou, pochopením, soucítěním? Jak jste pokročili v tomto směru? Hlavně tyto informace jsou důležité, neboť jste to vy, kdo formuje tento svět. Jen skrze vás se odvíjí dějiny, vy jste také budoucnost. Udělejte něco pro své děti a pro jejich děti, když ne sami pro sebe. Přesto, že je to mnohdy nepohodlné a nepopulární. Můžete mít zpočátku obavy, ale pevná víra ve Stvořitele vám pomůže projít úskalími, vašimi vnitřními pocity i vnějšími událostmi. Tam uvnitř vás je skrytá moudrost věků. Je tam i láska a štěstí. Naleznete zde cokoli si budete přát. Přemýšlejte nad těmito slovy. Nebuďte jen loďkami bezmocně se točícími ve víru řeky. Staňte se kormidelníky svých životů a myslete na vše skryté a neprojevené.

http://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

 19.7.2014

Marie - Bez Vás nejsme kompletní
http://www.transformace.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1298:marie&catid=37:pijata-vnitni-cestou&Itemid=128

 20.7.2014

Hlavu mám už niekoľko dní veľmi čudnú,nevedela som prečo.... teraz už viem:-)

22.7.2014

CO SE VIBRAČNĚ DĚJE, KAM KOLEKTIVNĚ MÍŘÍME A CO SE CHYSTÁ?

Rozhodně ta první polovina roku měla silný posun k vyšším vibracím. Jak se to projevuje?

   1/Začíná se otevírat mimosmyslové vnímání lidem, kteří to dříve vůbec nepociťovali

    2/ Přestávají fungovat některé léky a mnoho lidí hledá přírodní cesty k uzdravení

    3/ Kolem země začínají být viditelná místa andělských měst, a mnoho lidí už je vnímá

    4/Prolínající se dimenze způsobují kolapsy v dopravě – zkrátka někdo najednou není vidět

    5/Přibývá lidí, kteří odmítají konzumaci masa a těžkých jídel, jejich tělo to už odmítá

    6/Zákon přitažlivosti je silnější ve vyšších světech -  proto se i u nás vše rychleji zhmotňuje

    7/Je pro nás změněno vnímání času – pocit že uběhlo pár hodin – znamená prožít celý den

    8/Máme mlhavé, nebo rozostřené vidění, malátnost

    9/Bolesti různých části těla /často hlavy/   -  dochází ke změně struktury buněk

   10/ Alarmující počet násilných sebedestruktivních odchodů duší  -  sebevraždy

   11/Ve větší míře jsou poruchy na PC, na elektronických systémech.

   12/Šíření negativní vlny strachu. /média, sociální sítě/

To byl výčet těch nejdůležitějších bodů,které shrnují dění současnosti. Odhoďte strach.To, co se děje je naprosto přirozené a je v souladu s  vývojem naší planety.  Všechny události jsou dány změnou míry  vibrační rychlosti Země, jejího srdečního tepu. Právě tep země  se neustále zrychluje . Dříve byla konstantní rychlost na 7,8 Hz. Podle některých zdrojů již dosáhla 12,9, kde setrvává, a zvýší se na 13,0 v blízké budoucnosti.

Tak začněte uklidňovat  sebe a pak uklidněte i ostatní, kteří jsou okolo vás a ještě nepochopili, co se děje. Tato doba nám naopak přináší nové poznatky, zkušenosti a velký posun. Využijte ji.  Jak můžeme zmírnit  nepříjemné dopady transformace? Co pomáhá ?  Především jsou to meditační cvičení, pobyt v přírodě a také  AKTIVACE TRANSFORMAČNÍHO TĚLA. Naučte se vyhýbat konfliktním situacím, které vás v této době hodně vyčerpávají. Zbavte se negativní energie, která ve vás proudí v podobě neodpuštění a strachu. Odlehčete stravu, pijte hodně vody. A pak si užívejte zázraků, které k nám přicházejí a které mohou znamenat zásadní zvrat v dosavadním životě. 

 S láskou Kytička

 22.7.2014

....  Měli bychom stát zády k našemu rodu, aby energie a synergie rodu posilovala naši cestu i směr. Bohužel, většina lidí nemá dořešené vztahy s rodiči a prarodiči, což pak energeticky znamená, že se otáčejí zády ke své cestě a čelem ke své minulosti a svým předkům, neboť to pohlcuje a zaměstnává jejich energii. To má pak za důsledek, že svou cestou v podstatě couvají a téměř každou další překážku pak znovu a opakovaně padají...

 ....  Včera při konstelacích opět vyplynulo, že třetí dítě stejných rodičů si nese jednoznačně nejtěžší osud. Je nejkřehčí a nejohroženější. Je to z toho důvodu, že si Evoluce hlídá kdo a proč přichází na svět. Vyplývá z toho, že třetí dítě by měli mít rodiče, kteří žijí v naprosté harmonii, jinak aktem třetího potomka poničí či zcela zničí nejen jej, ale i sebe...

 ....  Nemám energii, půjč mi, křičí teď řada lidí.. jo, kdyby to bylo tak jednoduché, hoši. Energie ve skutečnosti je jedna z mála věcí, která půjčit nejde. V momentě, kdy mu půjčíme, se s ním okamžitě energeticky svazujeme a jeho problémy přecházejí na nás.

Jedním z důležitých předpokladů toho, abychom se v dnešní době nezbláznili, bude nelpět na jakýkoli hmotných či jiných atributech či předpokladech a podmínkách toho, jak to chceme mít, nebo co očekáváme. Jinými slovy, přijetí a přizpůsobivost ke zcela nečekaným a nenadálým stavům a událostem bude to, co rozhodne o našem zdraví či nemoci, velmi pravděpodobněji spíš o našem životě a smrti. ....

...  Měnit můžeš pouze s těmi, které jsou na stejné energetické úrovni, jako Ty. Stejně hodní, nebo stejně bohatí, nebo.. nebo. A pozor, platí to dokonce i pro partnerskou lásku. ..

... To, zda Tě má Tvůj partner někdo opravdu rád, nelze poznat hned. Poznáš to skutečně jedině až ve chvíli, kdy se vaše cesty rozejdou.. pokud Tě měl opravdu rád, má i teď. Aspoň občas Tě chce vidět, zajímá ho, co děláš, a jak se máš. A pokud Tě vidět nechce, zřejmě měl tenkrát rád spíš sebe, než Tebe. Buď rád, že je teď s někým jiným...

Jiri Maria

22.7.2014

Tomáš Klus: Neumíme být šťastní, protože se nemáme rádi 

 Jak budete dceru vychovávat?

Nijak.
 
Co když přijde do školky mezi děti a bude se prát?
Proč by to dělala? Když jí nedám důvod, aby měla v sobě agresi, dělat to nebude. Taky jí vysvětlím, že někoho mlátit není správné, protože to člověka bolí. Že nemá dělat to, co nechce, aby někdo dělal jí.
 
To už je vychovávání.
Myslíte? Já ji hlavně chci dát prostor, aby poznávala život. Důležité je, aby každý měl svou hlavu. Nejvíc našich problémů vzniklo v dětství: špatnými vztahy v rodině, cepováním, podceňováním. Máme pocit, že jsme sežrali všechnu moudrost světa, chybujeme, z chyb se nepoučujeme, vytěsníme je a to pak přeneseme na děti.
 
Máte se ženou oba stejné názory na výhovu-nevýchovu?
Máme. Ona je moje další velká učitelka. Doporučuju, aby se chlapi naučili daleko víc naslouchat ženám. Ženy jsou princezny, my si to neuvědomujeme a děláme z nich chlapy.
 
Měl jste vztah s kolegyní herečkou, pak zpěvačkou. Jak jste poznal, že vaše žena je ta pravá pro život?
Původně jsme neplánovali, že spolu budeme chodit a žít. Ale hned při prvním setkání jsem věděl, že je to člověk, kterého nechci ztratit ze svého života. Dodnes je moje žena můj nejlepší přítel. Člověk, s nímž řeším své problémy i radosti, pořád si voláme a píšeme zprávy, chceme být u všeho spolu. Cítím se s ní kompletní. A osvobodila mě.
 
Od čeho?
Ukázala mi sílu pravdy. Pravda očišťuje, dává svobodu. Protože jak se pořád snažíme dokazovat, že za něco stojíme, máme tendenci si pravdu přibarvovat. Takže lžeme. A pak jsem ve stresu, protože se bojíme, že nás někdo nachytá na švestkách.
 
 23.7.2014
 
Dnes v noci ( z 22.7. na 23.7.) som v noci musela "spať" v sede asi 2 hod a potom som od únavy spala aj normálne. Dnes zase neviem,čo mám s hlavou robiť, tak som nakukla na situáciu s energiami "nad nami" a .... teraz už viem:-)
 
2.8.2014
23.7.mi odišiel aj notebook (3x za posledné 2 mesiace,stále skončil v servise) a keďže neverím na náhody,tak naozaj dopadajúce energie robia to,čo robia....len hneď ma to nenapadne,až po čítaní zaujímavých článkov na nete sa moje "Ja" učí spoznávať život aj v tomto:-)
 
2.8.2014
 
Náhody neexistujú, všetko je niečoho následok, všetko je časť plánu, všetko, čo čítate, bolo napísané pre vás, všetko, čo sa vás dotklo malo prísť. 
Byť sám sebou a čistota úmyslov je vynikajúci všeliek na všetko.
Všetko je na človeku samotnom, nezvaľujme vinu za nič, čo sa nám stane, nenadávajme na osobných bohov, na iných ľudí. Nemajú s tým nič spoločné, stali sa len súčasťou nášho učebného prostredia. Niekto sa napríklad narodil ako anjel, mal viesť ľudí k svetlu, ale pred narodením si naprogramoval, že musí zvíťaziť nad nejakou závislosťou, napríklad nad alkoholom (preto, aby vedel neskôr vyviesť z podobnej slabosti iných). 
Ale akosi mu to nejde a ponára sa do čoraz väčšieho bahna. Prichádza o kamarátov, rodinu, zdravie. Stráca opraty od svojho života, radosť nahrádza mrzutosť, zloba, beznádej.
To najhlavnejšie – pochopenie a rozhodnutie – je však na ňom. Okolie môže pôsobiť len ako jemný katalyzátor. Ak v ňom nadobro zvíťazí neduh, odvrhne vás, na určitý čas sa vaša úloha ako vnímavej bytosti skončí. Môžete mu oznámiť, že vaše dvere sú mu hocikedy otvorené, a ak bude cítiť a požiada o pomoc (a nebudete v tom cítiť zneužívanie), radi mu ako láskavá duša pomôžete. Nebojte sa, nezostáva sám. Jeho anjeli na neho myslia. 
Nič sa nedeje, aj keď umrieme a skúšku sme nezvládli. Tam Doma sa na to všetko ešte raz pozrieme, učivo si naštudujeme dôkladnejšie a v ďalšom živote sa nám to určite podarí. Ale kým dýchame, stále máme šancu. Ešte sme tu, rozum nám funguje, ešte stále máme nádej zobudiť sa. Veď práve preto sa nám dejú takéto „nepekné veci”, život si nás iba chystá.
Každý z vás si vytvára vlastný svet. Len čo začnete rozmýšľať po novom, začne sa meniť aj vaše okolie. Pritiahnete si podobne rozmýšľajúcich ľudí, zmenia sa vám kamaráti, známi.
Šťastnému „podivínovi” sa žije lepšie ako nešťastnému kritikovi. Už bolo dosť života podľa šablóny iných, prišiel čas znova sa spriateliť s vlastným srdcom. Srdce nesie svetlo a ja poslušne kráčam za ním, veď ma nikdy nesklamalo, naopak, s plnením jeho snov vždy prichádzala radosť a energia. 

autor: PAVEL HIRAX BARIČÁK
 
2.8.2014
Duše detí sú veľakrát staršie a vyzretejšie ako duše ich rodičov. A hoci intuitívne cítia, že majú pravdu a sú o level vyššie ako ich stvoritelia, pred narodením sa na Zem si vytýčili cieľ, že sa naučia pokorne načúvať. Naopak, rodičia sa majú naučiť dostať sa po dovŕšení veku dospelosti svojich ratolestí na ich úroveň, prestať im radiť z pozície nadradeného, šermovať s pomyselnou „múdrosťou”.
Jeden pre druhého sme nielen učiteľmi, ale našťastie aj pochodňami, náhodnými sviecami. Dobre to poznáte zo svojho života – pozreli ste si nejaký film, oslovil vás, nosíte ho v hlave, týždeň sa k nemu v myšlienkach vraciate. Ovplyvnil vás, sľúbili ste si, že sa v tom či onom zmeníte. No po mesiaci sa prichytíte, že akosi ste na proces premeny zabudli. Nič to, duša si pritiahne iný impulz.
Presne tak, sú to len zápalné iskry, motivácie, všetko ostatné je na nás, na tvrdej práci, ktorá ide pomaličky, ale robíme ju s láskou, lebo chceme, duša šepká, že toto je cesta, že takto to má byť, že toto je naše životné poslanie. Neverte, že ste knihu, ktorá vás posunula, chytili nedávno počas choroby náhodne. Nehíkajte, že ste sa dostali na nejakú prednášku omylom, že ste tam nemali byť a zrazu akoby ten pán rozprával iba pre vás. Nečudujte sa, že ste v sebe pocítili hlad zdokonaľovať sa a znenazdajky ste na svete objavili podobne zmýšľajúci osobu, s ktorou sa navzájom podporujete a vytvárate nabudené dynamo. Toto všetko ste si pritiahli, vaša duša, prekypujúca chuťou plniť tú najdôležitejšou úlohu sveta, vyslala do vesmíru žiadosť, že potrebuje ďalšie indície, naznačiť návod na ďalšie kroky, pošepkať smer. A tak prichádzajú nepriame či priame vplyvy. Náhody neexistujú, všetko je niečoho následok, všetko je časť plánu, všetko, čo čítate, bolo napísané pre vás, všetko, čo sa vás dotklo malo prísť.

autor: PAVEL HIRAX BARIČÁK
 
3.8.2014
 

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe

charles-chaplin copyCharlieho Spencera Chaplina známe především jako geniálního filmového tvůrce. Diváky nejenom bavil, ale také inspiroval. V následujících odstavcích je zachycen jeho pohled na život, přítomný okamžik a sebeúctu:

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, pochopil jsem, jak moc druhého zahanbuje, když mu vnucuji svá přání, ačkoli vím, že na to není vhodná doba, ani na to není ten člověk připravený, i kdybych tím dotyčným byl já sám.

Dnes vím, že se tomu říká sebeúcta.

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, přestal jsem toužit po jiném životě a dokázal vidět, že všechno kolem mně je výzvou k růstu. Dnes vím, že se tomu říkázralost.

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, pochopil jsem, že vždycky a při každé příležitosti jsem ve správný čas na správném místě a že všechno, co se děje, je správné. Od té doby jsem mohl být klidný. Dnes vím, že se tomu říká vyrovnanost.

Když jsem začal milovat sám sebe, přestal jsem se okrádat o volný čas a dělat velkolepé plány do budoucna. Dnes dělám jen to, co mě baví a působí mi radost, co miluji a co potěší mé srdce, dělám to po svém a svým vlastním tempem. Dnes vím, že se tomu říká poctivost.

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, zbavil jsem se všeho, co pro mě nebylo zdravé. Jídla, lidí, věcí, situací, a především toho, co mě neustále stahovalo dolů, pryč ode mě samotného. Zpočátku jsem to nazýval zdravým egoismem. Dnes však vím, že to je sebeláska.

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, přestal jsem chtít mít vždycky pravdu.Tak jsem se méně často mýlil. Dnes vím, že se tomu říká být prostý.

Když jsem skutečně miloval sám sebe, nechtěl jsem už žít dál minulostí a starat se o svou budoucnost. Teď žiji už jen v tom okamžiku, kde se koná VŠECHNO. Tak dnes prožívám každý den a říkám tomu důkladnost.

Když jsem začal skutečně milovat sám sebe, uvědomil jsem si, že ze mě mé myšlení může dělat ubohého a chorého člověka. Když jsem však povolal na pomoc sílu svého srdce, dostal jsem rozum významného partnera. Tomu spojení říkám dnes moudrost srdce.

Nemusím se už obávat sporů, konfliktů a problémů se sebou samým a s ostatními, protože dokonce i hvězdy se spolu někdy srazí a vzniknou tak nové světy. Dnes vím, že to je život.

Charlie Chaplin, 16. dubna 1959

4.8.2014

JOSEPH EMET - BUDDHOVA KNIHA O SPÁNKU

 " NECHTˇJSOU VŠECHNY BYTOSTI ŠŤASTNÉ A V BEZPEČÍ A JEJICH SRDCE JSOU PLNÁ RADOSTI. "

 Tato věta z Buddhovy rozpravy o láskyplnosti je sama o sobě meditační téma. Můžete ji několikrát pronést na začátku každé meditace. Pokud si na ni vzpomenete během dne, bude utvářet vaše vědomí a naplní vás láskou a něhou.

Rozprava o láskyplnosti mi byla inspirací, když jsem psal následující verše. Možná se vám budou líbit a začleníte je do svého večerního cvičení:

 " DNES ULÉHÁM S ÚSMĚVEM NA TVÁŘI, ČEKÁ MĚ PÁR KRÁSNÝCH HODIN ODPOČINKU. NA VŠECHNY BYTOSTI HLEDÍM OČIMA SOUCÍTĚNÍ A VYCHUTNÁVÁM SI POSLEDNÍ OKAMŽIKY TOHOTO DNE. "

 a tady je druhý text:

 " KÉŽ JE MÍR NA ZEMI A NECHTˇZAČÍNÁ MNOU. KÉŽ JE MÍR U MNE DOMA A NECHŤ ZAČÍNÁ MNOU. KÉŽ JE MÍR NA MÉM PRACOVIŠTI A NECHŤ ZAČÍNÁ MNOU."

 Noc je doba klidu. Není to čas určený k usilování, zlosti nebo vyřizování účtů, a to ani ve skutečnosti, ani v duchu. Lepší je živit přání, aby všechny bytosti byli vstřícnější a láskyplnější.

 " VY MÁTE V RUKOU VŠECHNY PŘÍSADY, KTERÉ MOHOU ZMĚNIT NOC V BITVU - NESMÍCHEJTE JE.

A MÁTE VŠECHNY PŘÍSADY, KTERÉ MOHOU ZMĚNIT NOC V ČAS KLIDU- SMÍCHEJTE JE, SMÍCHEJTE.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

4.8.2014

Nenechte nakukat nic, co nesouzní s tím, co si přejete, snažte se setrvávat v klidu, pohodě a harmonii sami se sebou a se všemi a vším ostatním a vytvářejte si ve svých představách obrazy toho, kam (do jakého světa a jeho realit) se chcete přes tuto galaktickou červí díru dostat - promítnout...


Nenechte se nikým a ničím vytočit a setrvávejte pokud možno stále ve vnitřním klidu a pohodě. Toho se dá celkem snadno docílit tím, že se napojíte na sloup harmonizujícího světla (nebo rovnou přesuňte své osobní vědomí do svého duchovního srdce) a staňte se pouhými pozorovateli všeho, co může být (pokud to dovolíte) nějak nepříjemné. Toto je velice důležité, neboť čím více budete v
 pohodě a harmonii sami se sebou a se všemi a vším ostatním, tím na vyšší frekvenci budete rezonovat a čím vyšší frekvence budete v sobě obsahovat, tím snadněji projdete celou transformací, která vyvrcholí transmutací do vyššího, světelného projevu hmotné existence. Takže, chcete-li vzestoupit do páté či ještě vyšší dimenze společně s touto planetou, tak se této vzestupující planety držte jak opička :-) své mámy a nepouštějte se jí, kdyby se kolem vás dělo nevím co. 

Uvědomte si, že příjemné emoce obsahují harmonické frekvence a proto jsou konstruktivní, kdežto nepříjemné emoce obsahují disharmonické frekvence a proto jsou destruktivní a to v daleko větší míře než si vůbec dovedete představit. Je tomu tak z toho důvodu, že emoce fungují jako "střelný prach", který dodává mentálním představám energi potřebnou k tomu, aby se mohly projevit - zkrystalizovat do hmotného projevu existence. Z toho naprosto jasně vyplývá, že příjemné emoce a jejich harmonické frekvence tvoří, kdežto nepříjemné emoce a jejich disharmonické frekvence boří! 

Proto se nenechte vtáhnout do žádného emocionálního dramatu, čili do ničeho, co je nepříjemné a vysává energii.

merkabahdavidovahvezda--418x418-.jpg

PS: Chápete už, o co se snaží všichni ti, kteří vám podsouvají všemožné polopravdy, či se vás snaží rovnou všemožnými způsoby vykolejit nebo dokonce vyděsit? Podrobnosti o tom, jak vás mohou neškodné, či dokonce zdánlivě prospěšné informace přivést na scestí, naleznete v článku s názvem: Nenechejte se vlákat do 4.D, neboť tato transformace je o vzestupu do 5.D, ve které se tvoří pomocí aktivní osobní Merkaby a ne pomocí nějaké techniky, který je uveden ZDE.

4.8.2014

SOFIA 

5.8.2014

OSHO - Žiarlivosť a dôvera

6.8.2014

Konopné semienka  -  v zime som intuitívne šahla v obchode po nich a 2 balíky som spotrebovala,ale to som netušila,čo všetko obsahujú...a dnes som natrafila na tento článok...ak je to pravda, tak na zimu mám čo jesť,lebo už neviem, čo by som mala jesť,chute sa menia, kvalita jedla sa mení a už ani organizmus neprijíma tak,ako kedysi....

 6.8.2014

ABRAHAM - HICKS

Výběrem lépe pociťovaných myšlenek a mluvením více o tom, co chcete a méně o tom, co nechcete, sami sebe jemně ladíte na vibrační frekvenci vaší širší perspektivyVidět svět očima Zdroje je opravdu nejkrásnější pohled na život a z tohoto vibračního úhlu pohledu jste v souladu – a tudíž v procesu přitahování – jen toho, co považujete za to nejlepší z vašeho světa. – Abraham

 Nejsou šťastnější lidé na této planetě než ti, kteří rozhodují o tom, co chtějí, definují, co chtějí, chopí se pocitu “že mají” co chtějí dříve, než se to manifestuje a potom radostně sledují odhalování toho, jak se to kus po kuse začíná rozvíjet. To je pocit hnětení života. –Abraham

 Nic není více vysilující, než starat se o něco, s čím nemůžete nic udělat. A nemůžete nic udělat s vašimi dospělými dětmi. Můžete jen pro ně chtít to lepší a možná jim dokonce začít něco poskytovat, ale nakonec, nemůžete s tím dělat nic jiného, než je vibrací udržovat v tom nejlepším světle, jak jen můžete (mentálně) a potom jim to projektovat. A někdy, vzdálenost to udělá mnohem více možné, než bytí blízko jich. – Abraham

Když mluvíte o tom, co chcete a proč to chcete, je zde obvykle ve vás menší odpor, než když mluvíte o tom, co chcete a jak se to chystáte dostat. Když si představujete otázky, nemáte odpovědi na jak, zač, kde, kdy, kdo,… toto nastavuje protikladnou vibraci, která všechno zpomalí. –Abraham

 Autor: Esther Hicks – Abraham

Překlad: Marie Špačková, www.jajsem.com

7.8.2014

Masírujte si prsty

 Nervozitu u niektorých ľudí zbadáte aj tak, že si masírujú prsty. Ani oni, ba možno ani vy neviete, že takto vlastne nevedomky pomáhajú svojmu zdraviu. Aj na prstoch ruky a na dlani máme totiž citlivé body, ktoré sú priamo spojené s jednotlivými orgánmi nášho tela.

Nie je to nič vymyslené! Aj medzinárodné odborné štúdie potvrdili, že každý náš prst má svoje reflexné zóny. Ak ich masírujeme alebo inak stimulujeme, pomôže nám to utlmiť najrôznejšie bolesti. Ruka je totiž mapou orgánov celého nášho tela. Všimnite si na našej fotografii, čo všetko môžete veľmi jednoducho ovplyvniť!

 

NEZABUDNITE: Body na nohách či rukách treba masírovať smerom k srdcu

 Nezabudnite na nohy

 Nevynechajte ani masáž prstov na nohách, plôšok medzi prstami a najmä palca. Tam sa totiž nachádzajú reflexné zóny mozgu a nervovej sústavy. Stačí desaťminútová masáž denne a zbavíte sa psychickej únavy a nervového vyčerpania. Ako prevencia vám postačí rovnomerná masáž citlivých častí na oboch chodidlách tlakom palca.

Ako na masáž

Ak si prsty a dlane dobre pomasírujete, pomôžete nielen rukám, ale aj iným orgánom svojho tela. Dbajte však na to, aby ste masírovali prsty od končekov smerom k srdcu. Všetky masáže totiž musia smerovať k srdcu. A keď sa naučíte rozpoznať, ktoré sú tie správne body, máte vyhrané. Neraz sa totiž práve takto môžete vyliečiť a ušetríte si cestu k lekárovi.

Výživný kúpeľ na ruky

Ruky sú našimi najzaťaženejšími končatinami. Mali by sme sa preto o ne aj dostatočne starať a sem-tam ich aj rozmaznať. Najskôr im doprajte výživný kúpeľ. Postupujte takto: 
Do teplej vody pridajte citrónovú šťavu a mandľový, prípadne jobový olej. Ruky kúpte desať minút, potom ich dobre osušte a nakrémujte. 
Preventívne si ich však krémujte aj počas dňa hydratačnými krémami na ruky. 

Každý prst je iný

Pri reflexnej masáži rúk, ale aj nôh či uší, vlastne nejde o klasické masírovanie, ale o zatláčanie konkrétnych bodov spojených s jednotlivými orgánmi nášho tela. 
Stláčanie reflexných zón býva niekedy bolestivé, a práve táto bolestivosť signalizuje, že s konkrétnym orgánom nie je niečo v poriadku a treba ho masážou povzbudiť.

Prsty masírujte podľa potreby takto: 
Palec: Pomasírujte si ho, ak cítite únavu, stres alebo vám hrozí výbuch hnevu. 
Ukazovák: Jeho stimuláciou odstránite nervozitu, vyčerpanie a rozladenosť. 
Prostredník: Masáž vám pomôže proti bolestiam hlavy, krku, pri poruchách spánku. Pomôže aj pri chudnutí! 
Prstenník: Ak vás bolia kolená, máte zažívacie problémy alebo kašlete, pomôže práve tento prst. 
Malíček: Masírujte ho, keď vás bolí chrbát, pomôže však aj zmierniť bolesti pri menštruácii. 

8.8.2014

Vaše otázky a odpovědi

Po kurzu v Itálii mám hodně ucpané dutiny. Čistím minulost nebo spíš strkám jen nos tam, kam nemám? Vím, že krk je minulost, ale dutiny netuším.

Dutiny jsou ucpané láskou k druhým. Čím více se učíme milovat sebe, tím více se dutiny čistí a my si uvědomujeme nános v nich. Takže nejdříve se to musí zhoršit, aby se to pak mohlo zlepšit.

****

Dnes přišla ke mě na návštěvu známá se svojí malou dcerkou. Ta mi přinesla obrázek anděla, když mi ho dávala, říkala: ,,Teto to jsi ty.“ Celý den nad tím přemýšlím. Prosím vás, mohla byste se zeptat, co mi tímto obrázkem andílci vzkazují? Ted' zrovna čtu vaši knihu Ztráta, jak se znovu spojit, je v tom  nějaká souvislost?

Neptejte se druhých a snažte se chápat své vnitřní pocity. Když se budete stále ptát druhých, nikdy si nebude blíž, a tu ochranu budete stále hledat v druhých a přitom ji můžete najít v sobě. Každý z nás je andělem a může ochránit sebe a tím i druhé.

 ****

Poslední půlrok mě stále trápí záněty oka- ječné zrno. Dodržuji vše, ale stále se mi navrací, tak jsem přemýšlela, jestli to není nějaké znamení, že něco dělám špatně nebo něco, co si vytvářím psychicky. Nevím, co mám dělat, a proto se obracím na Vás.

 Ano

Její problém je v její mysli, když přestane myslet na to, že se jí tvoří neustále toto zrno, bude se cítit klidněji a ono se přestane objevovat. Bojí se následků svých činů a stále o nich přemítá. Je třeba dělat věci tak, jak cítím a nebát se následků.

 ***

 Dnes v noci mi vykradli sklep, mohu se zeptat, co to pro mně z duchovního hlediska znamená? Mám dojem, že jsem něco udělala špatně, nevím. Tak jsem se těšila, až nám opraví sklepy, vzorně tam nanosila věci a vydržely tam asi 14 dní.

 Je zapotřebí si věci hlídat a nedávat je na odiv druhým. I mě vykradli sklep před léty a tehdy mi andělé řekli, že tu nejsou od toho, abych na ně spoléhala, ale že se musím sama naučit si hlídat své věci, a měla jsem si uvědomit, kdo mě viděl jít s věcmi do sklepa.

 ****

Má léčitel právo mi zavřít třetí oko?

Žádný léčitel nemá právo ani sílu, aby vám zavřel třetí oko a ani právo vám zasahovat do osobnosti. Vždy záleží jen na tom, čemu věříte.

 *****

V čem je problém, když je člověk hádavý a nedokáže se přenést přes slova druhého? Mám babičku a ta má rozhádané všechny vztahy v rodině a nedokáže aniž po 10 letech se kontrolovat, jakmile se začne o tom mluvit, zčervená, nenávidí celý svět a nedokáže ovládat svůj hněv. V čem je příčina?

Když se na někoho zlobíme ještě po létech, nezvládli jsme učení s ním, a proto se budeme muset znovu někdy setkat, abych pochopila učení, které mi daný člověk přinesl do života. Dokud nadáváme jen na něho, jsme v rozumu a nejdeme do srdce, do citu a v srdci všichni nalézáme domov, tam se přestáváme zlobit na ostatní a děkujeme jim za učení. Když se nechceme učit, nikdo s námi nic neudělá, až život sám nám přivede do cesty další lekci podobného nebo stejného charakteru.

 Sama jsem si to uvědomila na své hospodě. Když jsem hospodu otevřela, výčepní mi tam kradli a já je vyhodila a byla na ně naštvaná 15 let. Stále jsem si říkala: „Já jim dala důvěru a oni mě okradli.“ Špatně pochopené učení, protože musím věřit sobě a hlídat si své věci, když to neudělám, každý se dostane za mé hranice a začne toho zneužívat. Takže to bylo o mé nezodpovědnosti k sobě a ne o nezodpovědnosti zaměstnanců ke mně, jak jsem si tehdy myslela. Po 15 letech jsem zase sháněla někoho do hospody za paní, která mi odešla do důchodu. Ozval se mi pán, kterého jsem tehdy vyhodila. Řekla jsem si: „To určitě, toho nevezmu zpět.“ Pak jsem přijmula dvě pracovní síly, a to byl materiál. Nezodpovědné a Vesmír mi stále říkal, že je přijímám jen proto, abych je mohla zase vyhodit. Nechápala jsem. Ale protože jsem měla nasmlouvané přednášky a potřebovala jsem mít jistotu alespoň v tom, že ten člověk do práce přijde a já nepřijdu o peníze, musela jsem se nakonec uchýlit k tomu, že jsem požádala pána, kterého jsem před časem vyhodila, aby znovu ke mně nastoupil. On se mi sám přiznal, že nemohl najít práci před důchodem, a tak jsme oba byli rádi. Já se zbavila svého vzteku na něho, došla k pochopení svých předchozích chyb a tím dorovnala naši karmu. Kdybych nepodstoupila toto učení, znovu bychom se museli sejít někdy v příštím životě. A tak vesmír nám dává možnost opravit své chyby a záleží na nás, zda chceme pochopit, či jak berani se držíme svého ublížení, které není ublížením, ale uzdravením.

 ****Jen pro zajímavost. Dnes jsem absolvovala s maminkou plicní vyšetření. Špatně se jí dýchá a potřebuje kyslík. V ordinaci byl mladý lékař a říká nám: „Nejlepší na dýchání je chození. To zjistili v Americe nyní v průzkumu.“ Takže do budoucnosti se nám bude stále v

íce předepisovat pohyb, budeme se muset hýbat jak v mysli, tak v životě, a tím se budeme uzdravovat. Lékařů a našich potřeb se nechat léčit bude ubývat, protože budou vyplývat na povrch nové pravdy, které nás povedou k víře k sobě a budou nás odvracet od nepravých. Každý bude poznávat, že sám sobě je nejlepším pomocníkem, léčitelem a přítelem, a tím si bude blíž. Posílám odkaz na toto video, třeba vám něco napoví:

http://gloria.tv/?media=632913&language=MnVpcnQGQh7

Zdenka Blechová

vydavatelka časopisu Mysteria tajemna

www.zdenkablechova.cz

 8.8.2014

Duchovní příčiny různých zánětů

Nemoc člověku pomáhá. Příjem nevyvážené stravy, drobná nerovnováha ve výdeji a příjmu sil, anebo malý niterný neklid záhy rozpohybují mechanismy jejího vzniku.

V některém z psychikou oslabených orgánů začne zmnožování kultur bakterií, virů a plísní, které obývají náš organismus.
Tělo se brání zvýšeným přísunem obranných látek do postižených míst za současného místního či celkového zvýšení teploty. Začíná zánět, jehož celkové příznaky zahrnují bolest, otok, zarudnutí, zteplání i poruchu funkce příslušného orgánu. Odborně označený zánět má koncovku -itida.

Zánět je prvotním odrazem boje člověka se světem. Náš život je často spíše bojem než procházkou růžovou zahradou.

- Stačí malá nespokojenost, drobný pocit křivdy a žlučník dotyčného vykazuje známky podráždění.

- Stačí několik nesouhlasných vět, menší roztržka s partnerem, zbytečné nedorozumění mezi lidmi, a ohroženy jsou /z počátku samozřejmě lehce/ ledviny a močový měchýř.

- Stačí skoro nevýznamné zatlačení citlivého člověka osobou vůdčí a racionální do kouta, do pozic, úvah a k úkolům, s nimiž nesouhlasí, a zánět začne narušovat sliznici žaludku toho, kdo je utlačovaný.

- Mnohdy chceme svému okolí pěkně od plic říci, co si o všem myslíme. Nedivme se pak, že tělo naše ostřejší jednání ohodnotí zánětem horních cest dýchacích, při větších křivdách a pocitech sevřenosti zánětem průdušek.

- Trvalejší, vhodně nevyslovená a zavčas adekvátně neřešená nespokojenost s partnerem se může u žen projevit výtokem, zánětem pochvy a pohlavních orgánů.

- Když v sobě stále nosíme složitou minulost, vytrvale ji oživujeme vzpomínkami, pokud jsme dosud srdcem někomu neodpustili křivdy, které nám způsobil, zvyšuje se pravděpodobnost vzniku zánětu v tlustém střevě.

- Nevnímáme-li svůj život jako docela příjemný a přiměřeně sladký, může být oslabena a pak bakteriemi napadena naše slinivka a žlučové cesty. Nepříjemné nadýmání, které je s tím spojené, je vnitřním pláčem a povzdechem unaveného těla. Co mu stále děláme?

- Stačí, abychom se k někomu zatvrdili, začali jednat podle strategie “tvrdé ruky”, a hůř začnou pracovat naše játra.

- Stačí zlost na některá rozhodnutí druhých lidí, náš přehnaný “tah na branku”, v mysli promítané zúčtování s nepřáteli nebo nechuť k vlastním nelehkým rozhodnutím /pro šťastný život zcela nezbytným/, a zuby nám bolestí oznámí, že s námi není něco v pořádku.

- Drobné záněty na pokožce a následně vznikající vřídky jsou pro nás viditelným varováním, že jsme nesprávně /nelaskavě a odmítavě/ vnímali svůj život, okolní lidi i svět.

- Někdy se musíme dívat na věci a události, které bychom velice rádi změnili, ale nemůžeme, neboť je to jedině v moci jiných osob /na nichž obvykle citově závisíme/. Odezvou našeho vzdoru i ochranou před možnými dalšími těžšími chorobami je začátek zánětu spojivek v oslabeném oku. Opuchnou nám víčka a my již tak dobře nevidíme na tu “hrůzu” kolem nás a navíc máme jiné starosti / s léčením sebe/.

- Podobně se negativnímu brání často malé dětizacpávají si uši i nos, zejména v rodinách s dusnější atmosférou. Jejich záněty středního ucha vyjadřují zhmotnělou touhu mladé dušičky raději neslyšet a nevidět /slzí jim oči/ dění, které se v jejich okolí odehrává. Děti dobře vyciťují uvolněnost či tíži atmosféry doma, byť možných cituplných chvil nebo nedorozumění nejsou fyzicky přítomny. Prožívané neshody jsou v ovzduší bytu zachyceny a nemusí to být jenom důsledek napětí mezi rodiči, ale zčásti také tíživý odraz jejich komplikovaných vztahů k prarodičům, z práce běžně přinášených “chuchvalců” vyčerpání a smutku atd. Kolem dětí se zánětem středního ucha se láska v jimi očekávané míře nerozprostírá a ruku v ruce s tím je omezeno rovněž jejich přirozené vnímání vůní / a mají při onemocnění postižený nos/.

 8.8.2014

Pythagoras říkal, že pití alkoholu je tréninkem na šílenství. Pít pro užitek, ne na škodu.

°°°°°°

Malá inspirace z idiánské pohádky o dvou vlcích: 

Starý indián vyprávěl svému vnukovi o boji, který probíhá uvnitř každého člověka. 

Řekl mu, že takový boj se dá přirovnat ke krutému souboji dvou vlků. 

Jeden z nich je zlý – je to závist, žárlivost, smutek, sobectví, nenávist, hrubost, sebelítost, domýšlivost 

a ego. 

Ten druhý je dobrý – je to radost, láska, pokoj, naděje, vyrovnanost, skromnost, laskavost, empatie, štědrost, věrnost, soucit a důvěra. 

Vnuk o tom všem přemýšlel a po chvilce se zeptal: „A který z nich vyhraje?“ 

Starý indián odpověděl: „Přece ten, kterého krmíš!“ 

 

10.8.2014

Požehnanie ženského lona

 

Ťukání - tapping: revoluční metoda, která vás zbaví strachu, stresu i bolesti

  BE | Dnes v 11:36 | Reagovat

Mnohí si zvykli na vyššie vibrácie, tak im už nie je "zle". Bovisy zvonku a naša vlastná zemská zvnútra energia sú premiešané, vortex je plynulý. Tečie už nie po kvapkách a občas, ale prúdom. Samozrejme, že emocionálne, psychické stavy sú rôznorodé, mne akoby sa viac vyplavovali "strachy" , ale už je to ľahšie ako donedávna. Rozhodla som sa prijať všetky informácie pokľudne. - Poviem tomu strachu, teraz smútku - hmm, kamoško, si tu, ta čo už s tebou. Tož povedz, čo ťa trápi ?  Používam jednu nárazovú techniku, Tapping, tá v krátkom momente uľaví od náporu, obrúsi hrany sebaprijatím. Nájdete na nete. - Prajem pekný deň a noc.

11.8.2014

Duchovní příčiny napínání na dráždivý kašel jsou tedy :
- neuspořádané myšlenky - dráždí to, co je nepevné, neusazené- nějak poznamenané- třeba vysycháním- vysilováním
-nerozhodnost - dlouhé přemítání vibruje a dráždí ostatní energie
- nedůvěra - třeba ve finanční zabezpečení
- stálá pochybnost - třeba o některých členech domácnosti.
Jsou to tedy naše roztěkané myšlenky. Myšlení, které se někam vrací, které kritizuje a vede nás tak do zmatku v našem myšlení. Musíme se tedy zamyslet, zhodnotit svoje myšlení, napravit ho, omluvit se sobě nebo jiným, odpustit sobě, jiným a vyloučit tak příčinu tohoto neduhu.
Dělám to a vím, že je to pravda.
Hodně štěstí. M.