Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroky 6

22.2.2015

Inkarnace Ježíše Krista – Duše Kristovy, na planetě Zemi

22.2.2015

SLOVANSKÝ ENERGETICKÝ SYSTÉM A KANÁLY VNÍMANIA SVETA

22.2.2015

"Dharma" znamená zmysel života. Každý človek by mal pracovať na tom, aby našiel zmysel svojho života, mať svoj cieľ. Veľa ľudí si hľadá svoje miesto v tomto svete, ale šťastie, ktoré hľadajú prichádza vďaka každodennej práci. Prestaňme veľa rozmýšľať a začnime robiť veci, ktoré nám prinášajú radosť, vďaka ktorej sa pohnú energie okolo nás a prinášajú nám nové možnosti a príležitosti. Veď ako aj Budha povedal: "Na ceste nájdeš cestu" smile emoticon Každý človek v niečom vyniká a väčšinou je to práce činnosť, ktorú robíme prirodzene, ktorá je pre nás samozrejmosťou. Vaše myšlienky vám pomôžu. Sadnite si raz za mesiac a napíšte si, čo chcete a ako to chcete dosiahnuť. Je veľmi dôležité, aby ste svoje plány nasadili aj do svojho podvedomia - veď to je základným programom vášho života a vy ste hlavným "programátorom" svojho šťastia. V živote každý deň, každú chvíľu rozhodujeme o tom, ako sa ďalej bude vyvíjať naša cesta, náš život. Pravidelne prichádzame ku križovatke, kde sa rozhodneme o tom, či ísť doprava alebo doľava. Ak ste vnútorne dostatočne silný, stojíte na pevných základoch (máte svoje zásady a hodnoty), vaše rozhodnutia budú vždy správne a neustále vás budú posúvať ďalej. Zmena teda v prvom rade musí nastať vo vnútri človeka, a to prinesie aj zmeny v jeho živote. (Eva Fabiánová)

22.2.2015

PESTRÁ MOZAIKA DNŮ NAROZENÍ

ŽIVOTNÍ ČÍSLA

22.2.2015

NEVYVÁŽENÉ DÁVANIE  A  BRANIE

24.2.2015

Svetelná medicína

24.2.2015

Lidská bytost se skládá:
• 1. Člověk je složen ze 120 000 000 000 000 000 000 (120 biliónů) buněk
• 2. 1 buňka se skládá z 1 000 000 - 2 000 000 molekul
• 3. 1 molekula se skládá ze 100 000 - 200 000 atomů
• 4. Lidská bytost komunikuje paralelně mezi mozkem a všemi buňkami na frekvenci od 0,005 Hz - 30x10 na 45 Hz (lambda se rovná 1x10 na -35) Přenos dat pomocí těchto frekvencí produkuje vysílač šišínka mozková, projde vším, přes kov, zdi, celou planetu není místo ve vesmíru kam se nedostanou, proto má myšlenka takovou sílu jakou má a můžete pouhou myšlenkou změnit téměř vše.

• 5. Každý atom v lidském těle vyzařuje při teplotě 37°C za 1 vteřinu 1 450 qant (1x10 na 29)
• 6. Buňky mezi sebou komunikují bio fyzikálně na frekvenci 1x10 na 31
• 7. Buňky mezi sebou komunikují bio chemicky na frekvenci 1x10 na 18
Vím, že vám tato čísla asi moc neřeknou, ale vidíte, že v nás probíhají jisté frekvence o obrovském rozsahu a velikosti, a že to má co do činění s fyzikou. Zjednodušeně řečeno, člověk funguje na principu biofyziky a né na principu biochemie a toto si zapamatujte velmi dobře. Protože současná věda si myslí, že člověk pracuje na principu biochemie a to je naše osudová chyba, proto lékaři nejsou úspěšní v léčbě nemocí. Protože západní medicína léčí biochemicky. Přitom lidský organizmus je z 990% o fyzice a v 10% o chemii a lékaři, když léčí, tak pouze poopravují těch 10% a ne 990% . To je ten problém který máme, ale zase předbíhám.

A to jsem mluvil jen o naší tělesné schránce a to vše řídí naše já (duše nebo nadvědomí jak chcete), ale to nesídlí v našem těle, ale mimo něj, je to energie světla a je napojena transferem na náš mozek a komunikuje s naším fyzickým tělem. Vědci to nazývají podvědomí a podle nich sídlí v mozku, to je omyl. Zase obráceně: správně nadvědomí a je mimo nás. O tom v následující kapitole.

Takže už víte jak zhruba funguje lidská bytost a určité její zákonitosti. Když to shrnu, tak jsme se dozvěděli toto:
• 1. Lidská bytost je nejdokonalejší organizmus ve vesmíru
• 2. Lidská bytost se dělí na fyzickou schránku a na nadvědomí (naše já)
• 3. Smrtí nic nekončí, přejdeme do jiné dimenze
• 4. Lidská bytost je obrovský konvertor energií
• 5. Lidská bytost je bytostí světelnou (Energie a energie je věčná)
• 6. Přenos informací v organizmu se šíří pomocí frekvencí (HZ)
• 7. Lidská bytost je o bio fyzice (990% fyzika a 10% chemie)
• 8. Lidská bytost pracuje na principu implozivní energie (10-130% energie přijímá z potravin, která se musí skládat ze 700% čisté vody a 300% tuhé stravy a 990-870% energie přijímá z okolí z fotonů-sluneční záření a z magnetického pole Země)
• 9. Lidská bytost má v sobě naprogramované veškeré látky vyskytující se na planetě Zemi přirozeně a rozpozná je.
• 10. Lidský mozek je zablokovaný a funguje jen na 50-100% u geniů na 130-140%
• 11. Lidská bytost má neomezené možnosti, pokud funguje mozek na 1000%
• 12. Lidská bytost denně vyzáří do okolí 26 900 - 35 900 KJ
• 13. Lidská bytost denně příjme potravou 5 900 - 6 900 KJ
• 14. Lidská bytost denně příjme z okolí 21 000 - 29 000 KJ (z fotonů a mag. pole Země)
• 15. Lidská bytost je samoopravitelná, když se používá správně jak má (ale kdo má návod, že ano?????)
• 16. Nemoci si způsobujeme sami špatným zacházením se sebou samým. Když nedodržujeme zákonitosti přírody, a 5 zákonů vesmíru.

Převzato z http://www.osud.cz/

24.2.2015

"Osamělost je absence druhých - samota je PŘÍTOMNOST sebe samého. Přítomnost je velmi pozitivní - jsi tak naplněn přítomností, že jí můžeš naplnit celý svět a nikoho jiného nepotřebuješ."     Osho

24.2.2015

STRÁŽNÝ DUCH DOMOVA

24.2.2015

Jednou z mých vlastností, které vnímám jako přínosné je, že si toho moc nepamatuju. Pro někoho může být dar být zapomnění negativem, já ho beru tak, jak je. Co jsem prožila, to si pamatuju v prožitku a co jsem zapomněla vlastně nepotřebuju. Můj dar je pro mne čističkou. Vypouští to, co je přebytečné, aby to neblokovalo prostor pro nové myšlenky a pravdy. A tak mi můj dar umožňuje nepapouškovat teorie druhých. Beru za své to, s čím souzním, to, co momentálně potřebuji jako pravdu na mé cestě. To, co zrovna nepotřebuju, mi můj dar přefiltruje buď do spodních vrstev nebo to odstraním jako nepotřebné.

Zní to možná trochu složitě, ve skutečnosti to funguje velmi jednoduše - co potřebuji je aktivní, co nepotřebuji "není". Co budu potřebovat, přichází a tím, že nemám hlavu zanesenou nepotřebným, hned vnímám "novou myšlenku, kterou potřebuji".

JEŠTĚ NEŽ PROMLUVÍŠ ....

/www.jolanadominguez.cz/

24.2.2015

VYŠŠÍ JÁ:

Je tvoje duše, jsi to ty sama. Když se rodíš na tuto planetu, do těla přechází jen část tebe, zbytek zůstává dál ve světě duchů a zůstává dál absolutně vědomý, čili zná odpovědi na tvé otázky, když zrovna ty něco nevíš... To s čím komunikuješ, jsi TY. Je to tvůj ZDROJ. A kdybys s ním nekomunikovala, nemůžeš tu žít, protože bys v podstatě umřela. Každý z nás musí být napojený na svůj zdroj, aby mohl fungovat. Duši nemůžeš rozříznout na dvě půlky, to spojení musí zůstat. Indiáni to viděli jako světlo, jako světlený kužel nad tvojí hlavou, který se napojuje směrem nahoru k nebi. - Lidi co neví o co jde, říkají, že to je korunní čakra. - Je to napojení na tvůj zdroj, na tvoji duši.

Čili když ti někdo řekne, že komunikuješ se svým vyšším já, spíš se zasměj, že ti řekla fakt ooobrovskou novinku, protože to DĚLÁ KAŽDÝ, akorát že si to lidi neuvědomují a nepoužívají to. Je to to samé jako někomu vykládat, že má ,,léčitelské vlohy" - Ty má taky KAŽDÝ, akorát že je nepoužívá a někomu to jde lépe, než ostatním. To je celé. I to jak jsme schopní slyšet odpovědi naší duše, se individuálně liší. Ale komunikujeme všichni a neustále, na nevědomé úrovni. V té vědomé už jsou rozdíly.

Vyšší já tě nemůže blokovat. A pokud máš dojem, že ti odpovídá špatně, potom se neptáš svého vyššího já, ale plete se ti do toho někdo další, cizí, kdo tam být nemá. Otázka taky je, jakým způsobem se ptáš, jestli není něco špatně.
Já když pokládám otázku na vyšší já, ptám se sama sebe. Směřuji ji jakoby dovnitř svého těla, do hrudi.
Takže se třeba zeptám: ,,Je důvod k obavě z této situace?" - A nehážu to nikam nahoru, jenom se soustředím sama na sebe. A pak třeba ucítím, že mám být v klidu.. Tak jsem v klidu. A funguje to. Nemusíš ani vnímat ano/ne, stačí pocit, který ti vyjde ze srdce. Zkus to, třeba ti to půjde takhle líp.

S andělem je to jiné. Toho si zavoláš a soustředíš se na NĚJ. I když ti pak odpověď může znít v srdci - protože i andělé takto komunikují - je rozdíl v tom, na co se zaměřuješ. A také je pravda, že je v podstatě jedno, jestli se ptáš sebe nebo anděla, protože VYŠŠÍ JÁ je součást tvého duchovního vedení a tvůj anděl je TAKÉ součást tvého duchovního vedení. Čili z obou zdrojů se dozvíš to, co se máš/můžeš dozvědět.

Duchovní vedení je soubor různých bytostí, energetických kanálů, napojení, tvé duše, je tam těch složek víc a je opravdu úplně jedno, kterou z nich se rozhodneš používat. I když třeba žádáš o pomoc, můžeš prosit ne anděla, ne duši, ale prostě použiješ slovo ,,moje vnitřní / duchovní / vyšší vedení" a efekt bude v podstatě stejný, akorát že je oslovuješ všechny naráz. Někdy taková komunikace bývá i snadnější, protože nemusíš řešit, kam tu otázku máš směřovat, ale prostě to ze sebe vyhodíš ven a počkáš, to bude dál.

Také nemůžeš mít očekávání, nemůžeš si určovat, kdo ti jak má odpovídat, jestli pořádně zdlouhavě, nebo jenom krátce ano/ne. Oni mají své vlastní způsoby, mohou ti odpovědět přes sen, přes nějaký billboard venku, přes rádio, přes tvoji kamarádku. Neomezuj se jenom na něco, co nutně očekáváš, protože tak to nefunguje. Je potřeba chodit po světě s očima otevřenýma a všímat si všech znamení, která ti pošlou.

ze zdroje :http://karolinaloskotova.blog.cz/

25.2.2015

Čo o nás prezradia farby aury    

27.2.2015

Nejste ten, kdo si myslíte, že jste

Zabýváme-li se myšlenkami nebo představami či říkáme-li něco, co není pravda našeho bytí, náš dech stoupne až do krku a můžeme cítit, jako by se naše plíce stáhly. Vnímáme-li však a vyjadřujeme-li naši hlubokou pravdu, energie našeho dýchání nám vpustí dech hluboko do břicha, plíce se široce rozevřou a hrudník roztáhne.

Sexuálne vzťahy nie sú nikdy náhodné

2.3.2015

 Pamätajme, že Boh nemá ruky, len tie naše. Udržujme krb svojich myšlienok čistý a prepustime svoje strachy o nás a o všetkých. Lebo v Božom pláne je o každého postarané. S láskou dôverujme tomuto procesu, aby sa naplno integrovalo Nebo na Zemi. Cez nás samotných.

Afirmácia týchto dní: S dôverou a láskou prepúšťam zo svojho života všetko, čo mi už doslúžilo. Uvoľňujem miesto tomu, čo je v pláne Stvoriteľa pre moje Najvyššie dobro skrze pravú lásku. (energeticky aktívny text)

2.3.2015

Pokud cítíte nutkání vyloučit ze svého jídelníčku určitá jídla nebo nápoje, pořádejte v duchu své anděly, aby vás zbavili vašich chutí, a vy jste už příslušný pokrm nepostrádali.

Budete překvapeni, jak snadné je vzdát se nezdravých jídel a nápojů, pokud necháte anděly, aby vám pomohli. Týden co týden potkávám lidi, kteří mi vykládají, jak andělé odstranili nebo výrazně potlačili jejich chuť na alkohol, cukr, bílý chléb, čokoládu, colu a další toxiny. Sama jsem zažila totéž, když jsem zcela ztratila chuť na nezdravé pokrmy a kávu.


Tady je výborná modlitba na toto téma:

Drazí andělé,
prosím, zahrňte mě svou léčivou energií a pomozte mi vyléčit se ze své chuti na nezdravá jídla a nápoje. Prosím, zbavte mě mé touhy po toxických látkách a pomozte mi najít motivaci žít a jíst zdravě. Prosím, veďte mě při nakupování a přípravě pokrmů i při jídle samotném a poraďte mi, jak žít, aniž bych sám/sama sebe i svět jakkoli znečišťoval/a. Děkuji vám s láskou a vděčností.

Pokud litujete nějakých skutků ze své minulosti, které dnes negativně ovlivňují vaše zdraví, mohou vám andělé pomoci. Jestliže jste například kdysi ničili své tělo kouřením cigaret, alkoholem nebo drogami, vaši andělé jsou schopni odstranit negativní dopady tohoto chování. Z toho budou mít užitek všichni zúčastnění, takže například veškeré nepříjemnosti, které museli ostatní lidé vytrpět kvůli vašemu kouření, třeba pasivním kouřením nebo intoxikací, budou vyléčeny.
Zde nabízím modlitbu, která pomůže odčinit následky minulých činů:

Nejdražší andělé,
pochybil/a jsem tím, jak jsem nakládal/a se svým tělem, a žádám nyní, aby veškeré následky těchto chyb byly vymazány a zapomenuty na celé linii času a všemi zúčastněnými.

Další modlitby týkající se fyzického zdraví

MODLITBA ZA ZDRAVÍ A UZDRAVENÍ

Drahý Bože,
vím, že jsi mě stvořil jako svůj dokonalý obraz. Prosím Tebe, Ducha Svatého a Archanděla Rafaela, abyste mi pomohli poznat s prožívat dokonalé zdraví mého fyzického těla. Jsem ochoten/a zbavit se všech myšlenek a činů, které vytvářejí iluzi nemoci a bolesti. Vím, že jsi všudypřítomný a tedy existuješ v každé buňce mého těla. Prosím, pomoz mi pocítit ve svém fyzickém těle Tvou lásku a poznat, že mě právě teď chováš ve své náruči. Amen.

MODLITBA ZA ZDRAVÍ NAŠICH MILOVANÝCH

Milovaný Bože,
děkuji Ti za to, že jsi vyslal k loži mého bližného Archanděla Rafaela a andělské léčitele. Vidím, že Ty, Duch svatý, Rafael a andělé objímáte člověka, kterého miluji. Představuji si jej, jak se směje a cítí se lépe. Vím, že se mému milovanému ve skutečnosti vede dobře už teď a žádám o Tvou neustávající pomoc, aby nás tento klid a zdraví doprovázely každým naším dnem. Děj se vůle Tvá.

MODLITBA PŘI POTÍŽÍCH S VÁHOU A CHUTÍ

Nejdražší Bože, 
dnes jsem se rozhodl/a, že od teď budu mít chuť pouze na zdravé a nízkotučné potraviny a nápoje. Jsem odhodlaný/á zbavit se všeho strachu, který by mě vedl k přejídání. Vím, že mě vedeš v každém okamžiku mého života včetně těch chvil, kdy jím a piji. Žádám Tě, abys mně nadále ctil Boží moudrostí a klidem a aby všechna má rozhodnutí týkající se jídla a pití vycházela z mého vyššího já. Děkuji Ti. Amen.

MODLITBA PŘI POTÍŽÍCH SE SPÁNKEM

Můj Stvořiteli,
prosím, dopomoz mi dnes v noci ke klidnému a tvrdému spánku. Prosím, sešli mi strážné anděly, kteří by můj domov chránili ze všech stran. Představuji si svůj dům obklopený božským bílým světlem Tvé ochraňující lásky. Jsem ochotný/á předat Tobě a andělům všechny své starosti a obavy, aby se jimi má duše nemusela v noci trápit. Prosím, sešli mi andělské utěšitele, abych si mohl/a vychutnat nádherný noční spánek.

MODLITBA ZA MOTIVACI KE CVIČENÍ

Drahý Bože, 
prosím, dopomoz mi k získání motivace starat se pořádně o své tělo. Žádám Tě o pomoc při naplnění svých předsevzetí cvičit, zdravě jíst a pořádně odpočívat. Prosím, pomoz mi získat víru ve vlastní schopnost vylepšit a udržet si dobrou fyzickou kondici. Prosím, doveď mě k poznání těch nejlepších způsobů, jak se o sebe starat. A až mé odhodlání poleví a lenost mě bude pokoušet, prosím, pomoz mi vrátit se ke svým předsevzetím. Děkuji Ti, amen.

MODLITBA ZA VYLÉČENÍ ZÁVISLOSTI

Milovaný Bože, Duchu svatý, andělé,
vím, že žádostivost a závislost něco vlastnit, je vlastně touhou po Boží lásce. Prosím, pomozte mi pocítit, že jsem prostoupen/a vaší všudypřítomnou láskou. Jsem ochotný/á zbavit se všech strachů, které by mi bránily uvědomit si Vaši lásku. Žádám Vás, abyste mě očistili od přesvědčení, myšlenkových schémat, pocitů a myšlenek, jež mé touhy spouštějí. Prosím, ukažte mi cestu k lidem, situacím a zážitkům, které podpoří mé odhodlání žít život bez jakýchkoli závislostí. Odevzdávám veškeré své touhy do Vašich rukou a žádám o další anděly, kteří by mě zahrnuli světlem zdraví a míru. Prosím, pomáhejte mi nyní a vždycky. Amen.

* * *

- z knihy Léčení s anděly, Doreen Virtue

 

7.3.2015

Otevírám se božské radosti ( nebo léčivé síle, světlu, lásce),

nechávám se jí naplnit

a vyzařuji ji přes své srdce ven do celého světa.

A tak se staň!

8.3.2015

Mužs. vs. žens.mozog - tak to som sa zasmiala....

8.3.2015

MILOVÁNÍ - BOŽSKÁ CESTA SEXUÁLNÍ LÁSKY

8.3.2015

JATERNÍ ČISTÍCÍ KŮRA

8.3.2015

O ŽENÁCH – OSHO

4.4.2015

JAK SE NAUČIT VIDĚT TO, CO JE DOBRÉ

4.4.2015

STROMY NÁM NABÍZEJÍ SÍLU, LÁSKU I ZDRAVÍ

6.4.2015

 1. Dávaním ešte nikto neschudobnel. Schudobneli naopak tí, čo boli naučení iba brať.
 2. Nikdy neštvi človeka, ktorý ti pripravuje jedlo :)
 3. Času v živote nie je až tak veľa, ako sa v dvadsiatke zdá.
 4. Peniaze nekazia charakter, iba odhaľujú vlastnosti, ktoré už človek má.
 5. To, ako využívaš svoj čas je odrazom toho, ako by si využil peniaze. Keď preflákaš čas, preflákal by si aj peniaze. Z toho dôvodu ich (ne)máš.
 6. Ak nemáš vlastné sny, tak budeš celý život pracovať pre ľudí, ktorí ich majú.
 7. Kým si pravda ešte len zaväzuje šnúrky, tak klamstvo stihne obehnúť polovicu sveta.
 8. Nič čo skutočne stojí za to sa nezískava jednoducho.
 9. Tvoje ÁNO má cenu iba vtedy, keď vieš povedať NIE.
 10. Nepočúvaj čo druhý hovorí, radšej sleduj čo robí.
 11. Človek môže mnohokrát zlyhať, ale zúfalcom sa stáva, až keď začne obviňovať druhých.
 12. Nie všetko čo stratíme je stratou.
 13. Väčšina ľudí nestojí o slobodu, pretože sloboda znamená zodpovednosť a zodpovednosti sa ľudia boja.
 14. Drinu neoklameš. Vráti ti toľko, koľko si do nej investoval.
 15. Život sa nezlepší náhodou. Zlepší sa, keď sa zmením ja.
 16. Loď v prístave je v bezpečí. Ale kvôli tomu sa lode nestavajú.
 17. Ľudia súcitia so smoliarmi, ale nasledujú víťazov.
 18. budíkom je lepšie nevyjednávať.
 19. Dnes sa neplatí za dosiahnuté vzdelanie a titul. Platí sa za hodnotu, ktorú mám na trhu práce.
 20. Len ľudia, ktorí spia nerobia žiadne chyby.
 21. V šachu vyhráva ten, kto vie predvídať na čo najviac ťahov dopredu. Rovnako to je aj v živote.
 22. Život je maratón, nie stometrový šprint.

6.4.2015

Tomáš Benedikt ·  ·  Top commenter · ČVUT FBMI

Velmi zábavné. Řekněte lidem to co vědí, ale bojí se to říct a nechte je vás oslavovat. Jak patetické. Z moudrého dítěte vyrůstáme v hloupé, zkažené, zdecimované a frustrované cosi, co v koutku duše touží po tom vrátit se do dětství, do doby, kdy jsme věřili, že vítr s námi mluví. Kdy jsme objímali strom a poslouchali jeho hlas. Kdy úsměv nebyl jen svalovou křečí, ale dorozumíváním. 
Proč lidé tak strašně přitakávají lidem jako je on? Protože říká to co víme, ale zapomněli jsme. Pod tíhou vzdělání, které do nás tlačí pragmatické bláto faktických vlastností světa a vtloukaje do nás sociální kodex, který člověka nutí otupit a poddat se, zapomínáme na to spojení. Spojení mezi mnou a Vámi, mezi každým z nás a větrem, stromy a zvířaty. Víte že to tak je, cítíte to, ale když to řeknete, buď budete k smíchu a nebo to bude klišé. Moudrost tkví v pochopení, ne ve znalostech, ne ve zkušenostech. Nestačí se jen dívat, musíte vidět.