Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroky 5

  12.8.2014

REGENERACE PÁTEŘE A KLOUBŮ

Ortopéd doporučuje:

Každý večer před spaním, po dobu 1,5 měsíce, je třeba sníst:

1 fík (může být čerstvý nebo sušený)

5 sušených meruněk

1 sušenou švestku

 Uvedené plody obsahují látky, které podporují obnovení tkaniv tvořících měkké meziobratlové plotýnky. Zvyšují též jejich pevnost a odolnost. Zpevnění uvedených tkaniv vede k tomu, že obratle začínají samy zaujímat pozice, které jim určila příroda bez vnější manuální korekce.Vyzkoušejte výše uvedený recept a svou páteř nepoznáte. Látky potřebné k uskutečnění tohoto procesu však nejsou obsaženy v každém z plodů zvlášť, nýbrž vznikají až při jejich kombinaci.Autorovi článku poradili tento recept sportovci-olympionici, kteří si takto regenerovali páteř po velké zátěži. Autor článku to několik let doporučoval svým pacientům, protože to skutečně pomáhá.

 14.8.2014

Inštinkt ťa upozorní na zmeny v živote.
Intuícia ti napovie, ktorou cestou máš ísť.

Strach zastrie inštinkt a intuíciu v tebe.

POKOJ je tvojim najväčším pokladom:
umožní ti zastaviť sa a načúvať vlastnej intuícii, inštinktu a srdcu.

14.8.2014

Zameraj sa na to, z čoho máš dobrý pocit.

Zameraj sa na pokoj vo vnútri seba.

To je cesta dotýkania sa svojej duše.

 

21.8.2014

Úspešná liečba

24.8.2014

liečivé šťavy na každý deň

24.8.2014

Hvězda mezi onkology radí: 10+1 tip na dlouhověkost

Americký onkolog David Agus (ara)

Vyhoďte všechny vitamíny, pětkrát týdně si nalijte dvě deci červeného vína a v neděli se pořádně vyspěte! Tak vidí recept na dlouhověkost americký lékař David Agus (48).Jako zastánce genového testování v rámci prevence je hvězdou mezi americkými onkology.V našich genech jsou uloženy předpoklady k nemocem, které nás mohou v budoucnostiohrozit. Každý by měl absolvovat genetický test, aby věděl, jaká jsou u něj rizika," jepřesvědčený lékař.

·         1.V neděli se pořádně vyspěte! "Lidské tělo má jisté návyky, kterým škodí stres, s nímžse většina z nás denně potýká. Psychické zatížení je také jedním z hlavních předpokladů provznik nemoci. Pokud tedy během pracovního týdne vstáváte brzy ráno, tělo se potřebuje zotavit. S touto »nedělní rezervou« si organismus vystačí minimálně do středy."

·         2. Vždy jezte ve stejnou dobu! I když by vaše jídlo měla představovat pouhé jablko, i tak si ho dejte! Studie jasně ukazují, že lidé, kteří mění časy, kdy jedí, mají až o 80 procent vyšší předpoklad pro vznik cukrovky."

·         3. Zbavte se nepohodlných bot! "Ženy mají potřebu nosit vysoké podpatky za každou cenu. Jakmile je ale začnou bolet nohy, měly by se jich okamžitě zbavit. Důvodem je fakt, že tato bolest má za následek bolestivé záněty, které mají často smrtelné následky! Například se zvyšuje riziko vzniku rakoviny, srdečních onemocnění a Alzheimerovy choroby."

·      4. Cvičte maximálně hodinu denně! "Pohyb je zdravý, ale ne pokud se                      jedná o nadměrné cvičení. Jakmile cítíte bolest, přestaňte. Svaly na stehnech                jsou sice fajn, pokud chcete běžet maraton, ale ne ve chvíli, kdy hrozí, že tím                vaše zdraví utrpí."

·       5. Ruce pryč od vitaminů! "Vitaminy A, B nebo C - žádná studie doposud                  neprokázala, že pokud je berete, jste více chráněni před srdečními chorobami                či rakovinou. Právě naopak.Vitamin D a C vyživuje zdravé buňky, proč by se                jím nemohla nakrmit i rakovinná buňka? U žen, které užívají multivitaminy, je                až o 15 procent vyšší riziko rakoviny prsu než u těch, které je neberou.

      ·         6. Neseďte celý den! "Pokud prosedíte většinu dne, má to neblahé následky                na váš metabolismus. Když sedíte pět hodin denně, je to jako byste vykouřili                  krabičku cigaret. I když musíte být v práci, snažte se alespoň při telefonování                chodit. A když chcete kolegům něco sdělit, nepište jim e-mail, ale řekněte jim                to osobně."

  •      7. Každý den si dejte dětský aspirin! "Je v něm obsaženo 75 miligramů        kyseliny acetylsalicylové, díky níž snížíte riziko vzniku rakoviny až o 40 procent,   riziko srdečních chorob o 22 procent a mrtvice o 17 procent. Samozřejmě        existují i vedlejší účinky, jako je například ředění krve, ale nežádoucí účinky má i  auto. Faktem zůstává, že užívání dětského aspirinu má více výhod než nevýhod."

·        8. Nejezte čerstvou zeleninu ze supermarketu! "Většina vitaminů je                      obsažena ve hluboce zmraženém ovoci či zelenině. Stejně tak v pokrmech,                    které jsou zmraženy šokem (např. ryby jsou pak bez ledových krystalků, které              je jinak znehodnocují).

·        9. Vyhoďte mixéry a lisovače na ovocné šťávy! "Kolik ovoce se vejde do               sklenice? Dost. A teď hádejte: skutečně chce vaše tělo sníst deset mrkví                    najednou? Neřekl bych. Ovocné  šťávy jsou kalorické bomby, které navíc při                 styku s kyslíkem ztratily většinu živin."

      ·         10. Výtahům se vyhněte jako čert kříži!"Výtahy jsou asi jedny z nejméně              zdravých vynálezů všech dob. Použijte raději schody. Navrhoval bych, aby za              používání výtahů společnosti platily. A když už jsme u toho, měli by také zajistit              parkoviště, které je daleko od kanceláře."

  •    11. Pravidelně pijte červené víno!"S radostí si ho dopřejte klidně i pětkrát týdně. Je výborné pro vaše srdce a cévy.

 30.8.2014

DON MIGUEL RUIZ - ČTYŘI DOHODY - Cesta k osobní svobodě

PRVNÍ DOHODA - V A Ž T E S L O V A !!!
-----------------------------------------------------------------
!!!!!!!!!!!!!!!! MLUVTE VŽDY ČISTĚ A JASNĚ - ŘÍKEJTE TO, CO SI OPRAVDU MYSLÍTE - VYVARUJTE SE POUŽÍVÁNÍ SLOV PROTI SOBĚ SAMÝM - VYVARUJTE SE POMLOUVÁNÍ OSTATNÍCH - VYUŽÍVEJTE SÍLU SLOVA VE SMĚRU PRAVDY A LÁSKY.!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
První dohoda je nejdůležitější a rovněž je nejtěžší ji dodržet. Je tak důležitá, že právě díky ní budeme schopni dosáhnout úrovně, které se říká nebe na zemi.
První dohoda spočívá v tom, že budeme vážit slova. Zní to velmi prostě, ale je v tom obrovská síla.
Proč slova ? Naše slovo je dar, který pochází od Boha. V evangeliu s.Jana, tam, kde se píše o stvoření vesmíru, se uvádí.
" NA POČÁTKU BYLO SLOVO A TO SLOVO BYLO U BOHA A TO SLOVO BYL BŮH."
Slovy vyjadřujeme tvůrčí schopnosti. Právě prostřednictvím slov všechno vyjevujeme. Nezávisle na jazyku, kterým hovoříme, se naše úmysly vyjevují slovy. To, o čem sníme, co cítíme, co skutečně jsme, je vyjadřováno slovem.
Slovo není jen zvukem nebo psaným symbolem. Slovo je SÍLA, je to moc, kterou máme k vyjadřování a ke komunikaci, k přemýšlení, a tudíž i k vytváření situací v našem životě.
Umíme mluvit. Kteří jiní tvorové naší planety to dokážou ?
SLOVO JE NEJMODCNĚJŠÍM NÁSTROJEM, KTERÝ JAKO LIDÉ MÁME , JE TO KOUZELNÝ NÁSTROJ. A STEJNĚ JAKO MÁ MEČ DVOJE OSTŘÍ, DOKÁŽE I NAŠE SLOVO VYTVOŘIT TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ SEN, ANEBO VŠE OKOLO NÁS ZNIČIT.......................................................................

 DRUHÁ DOHODA ZNÍ : NEBERTE SI NIC OSOBNĚ

-------------------------------------------------------------------
Nikdo nedělá nic kvůli vám. To , co ostatní dělají a říkají, je projekce jejich vlastní reality, jejich vlastních snů.
Když budete imunní vůči názorům a skutkům druhých, nestanete se obětí zbytečného utrpení !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Výňatek z kapitoly:
............potkám-li vás na ulici a řeknu : "Hej, ty seš ale blbej," aniž bych vás znal, není to o vás, je to o mně. Jestliže si to vezmete osobně, pak snadno uvěříte, že jste blbec. Možná si pro sebe pomyslíte :" Jak to ví, je snad jasnovidec, nebo to může vidět každý, jakej jsem blbec? "
Bereme to osobně, protože souhlasíme s čímkoliv, co se řekne.Jakmile souhlasíme, prostupuje nás jed a my jsme v pasti snu pekla. To, co způsobuje, že jsme v pasti, je to, co nazýváme OSOBNÍ DŮLEŽITOST.
Osobní důležitost, neboli braní věcí osobně je maximální výraz sobectví, protože vychází z domněnky, ŽE VŠECHNO SE TÝKÁ NÁS.
V průběhu naší výchovy se učíme brát všechno osobně. Myslíme si, že jsme vždy a za všechno odpovědní. MY, MY, VŽDY JENOM MY.
Ale nic z toho, co jiní lidé dělají, nedělají kvůli nám. Dělají to kvůli sobě. Všichni lidé žijí ve svých vlastních snech, ve své vlastní mysli, nacházejí se ve zcela odlišném světě, než je ten, v němž žijeme my.
I když nás jiní přímo urážejí, nemá to s námi nic společného.
 
IMUNITA VŮČI JEDU UPROSTŘED PEKLA JE DAREM TÉTO DOHODY
Když si bereme věci osobně, z něčeho nepatrného uděláme velkou aféru, protože cítíme potřebu mít pravdu a dát ostatním najevo, že se mýlí. Snažíme se pak jiné přesvědčit , že se mýlí..............................................................
...............................................................................ať lidé dělají, cítí, myslí nebo říkají cokoliv, neberte si to osobně. Mějte se rádi. Když nám budou říkat, jak jsme báječní, neříkají to kvůli nám, my víme, že jsme báječní, není třeba čekat, až nám to řekne někdo jiný.
 
TAKÉ NÁZORY, KTERÉ MÁME O SOBĚ, NEJSOU NEZBYTNĚ PRAVDIVÉ, PROTO NEMUSÍME BRÁT VŠE, CO NÁM PROBÍHÁ HLAVOU, OSOBNĚ.
-----------------------------------------------------------------------
MÁME VOLBU, ZDA HLASŮM, KTERÉ SLYŠÍME V MYSLI, UVĚŘÍME, NEBO NE, STEJNĚ JAKO SI MŮŽEME VYBRAT ČEMU VĚŘIT A S ČÍM SOUHLASIT VE SNU PLANETY.
--------------------------------------------------------------------------
!!!!! LIDÉ MAJÍ NA UTRPENÍ V RŮZNÝCH ROVINÁCH A STUPNÍCH NÁVYK A NAVZÁJEM SE V NĚM UDRŽUJÍ.!!!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KDYŽ NEBUDEME BRÁT NIC OSOBNĚ, DOSTANE SE NÁM OBROVSKÉHO MNOŽSTVÍ SVOBODY.
Budeme imunní vůči černým mágům a nedotkne se nás žádné kouzlo, i kdyby bylo sebesilnější. Celý svět nás může pomlouvat, ale jestliže to nebudeme brát osobně, zůstaneme imunní.
Někdo nám může poslat záměrně emocionální jed , ale nebudeme-li to brát osobně, nepřijmeme jej.
KDYŽ SI EMOCIONÁLNÍ JED NEVEZMEME, ZAČNE PŮSOBIT JEŠTĚ HŮŘE V ODESÍLATELI. NIKOLIV V NÁS.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 30.8.2014

Magická síla měsíce: Jak ji nejlépe využít

Magická síla měsíce: Jak ji nejlépe využít
Jeho zázračné účinky cítíme nejenom při úplňku a novoluní. Má vliv na přírodu i chování lidí...
Měsíc je symbolem věčného koloběhu a čehosi nadpřirozeného. Zatímco dříve jeho vliv lidé využívali ve svůj prospěch - kořenářky podle něj sbíraly byliny, léčitelé míchali lektvary a zemědělci seli nebo sklízeli úrodu - dnes na jeho magickou sílu většinou zapomínáme. Jediné, co jsme ochotni s trochou nadsázky připustit, je vliv úplňku. Hůře se nám spí, zdají se nám divoké sny, bývá více dopravních nehod a také více sebevražd. Pod vlivem Luny jsme však častěji než jenom jedenkrát za 28 dnů. Ve stejně dlouhém cyklu, v jakém obíhá Měsíc Zemi, pro­bíhá také ženská menstruace. Ostatně, už Hippokrates věděl o silách Měsíce, a pro­to své žáky varoval: "Kdo vykonává medi­cín­­ské povolání, aniž bere v potaz užitek z pohybu hvězd (planet), je blázen."
 
Měsíc prochází celkem čtyřmi fázemi a naši předkové si moc dobře uvědomovali jejich vliv na přírodu i chování lidí. První fáze je nov, což znamená, že Měsíc není okem viditelný. Po této fázi postupně přibývá, a to až do úplňku... Následně Měsíc couvá, nebo také mizí.
Bez ohledu na jakoukoliv fázi, prochází Luna jednotlivými znameními zvěrokruhu, kde se zdrží dva až tři dny. Podle toho, v jakém je právě znamení, si můžeme vybrat, čemu se věnovat, nebo naopak čemu se raději vyhnout... Naše duše a tělo se zkrátka otvírá pro přijetí energie, kterou znamení, v němž právě stojí, ztělesňuje. Chcete-li se v jednotlivých fázích Měsíce zorientovat podrobněji, pořiďte si takzvaný lunární kalendář. (K sehnání je v knihkupectvích nebo některých papírnictvích.)
 
 
Čarodějnické rituály
Lidé uctívají Lunu dlouhá tisíciletí. Byla ztělesňována jako bohyně a v řadě kultur svým významem převyšovala i bohy Slunce.Zatímco Měsíc představoval fantazii a tajemno, Slunce naopak zastupovalo aktivitu a racionálnost. Velkou roli hrála Luna především v čarodějnictví a magii. Proto je spojována s řadou rituálů. Mezi ty nejčastěji používané patří následující 'kouzlo': Udělejte kolem sebe imaginární kruh (můžete ho také nakreslit křídou a nebo vysypat oblázky), vstup­te do něj a vyvolejte bohyni Měsíce... Následně vyslovte své přání. Chcete-li rituál umocnit, zapalte v kruhu lichý počet svíček.
Dobrá předsevzetí dělejte při novoluní.
Toužíte-li po něčem konkrétním, například novém partnerovi, zkuste úplněk, kdy je vliv Luny nejsilnější. Že se vaše přání vyplní, vám zaručit nemůžeme, ale přesně takto to dělaly čarodějky dlouhá staletí.
 
Návody podle našich babiček
V době, kdy si začínáme uvědomovat, že ne všechny výdobytky současnosti jsou pro lidstvo přínosem, se pomalu vracíme k přírodě a její podstatě. V měsíčním cyklu probíhá nejenom ženská menstruace, ale také obnova pokožky.
Chcete-li své pleti maximálně pomoci, pečujte o ni rostlina­mi, pěstovanými právě podle měsíčního cyklu. Pomáhají hýčkat vaši pokožku nejen zvenčí, ale také zevnitř. Ve dnech, kdy Měsíc dorůstá, je vaše pleť nastartovaná k regeneraci. To znamená, že bývá více prokrvená a schopná přijímat výživnou péči. Při ubývání Luny je naopak vhodný čas na detoxikaci - je ideální doba na čištění a peelingy. Skvělé jsou v těchto dnech čisticí bylinné čaje.
 
Měsíc kadeřníkem
Aby naše vlasy dobře vypadaly, vyžadují potřebnou péči. Napadlo vás ale někdy, že si můžete pomoci i výběrem vhodného ob­dobí pro návštěvu kadeřníka a nebo barve­ní? Vaše kštice roste v určitých odstupech: překvapivě :-) v cyklu 28 dnů. Jestliže se necháte ostříhat při přibývajícím Měsíci, vlasy vám dorostou rychleji. Pokud to ale naopak uděláte ve fázi, kdy je Luna na ústupu, docílíte pomalejšího růstu a navíc zhoustnutí. Úplně ideální bude, pokud se ke svému kadeřníkovi objednáte ve dnech Lva a nebo Panny... První ze znamení se vám postará o husté vlasy a druhé o skvělý střih. Necháváte-li si vlasy barvit, mělo by to být při dorůstajícím Měsíci, barva pak bude intenzivnější a déle vám vydrží.
 
Hubnutí
Bojujete-li s přebytečnými kilogramy, urči­tě jste už slyšela o půstech v době úplňku. Ještě vhodnější ovšem je, pokud bude úplněk pouze jakýmsi odrazovým můstkem, protože právě po něm je vaše tělo připraveno vylučovat škodlivé látky a zbytečné tukové polštáře... Hubnutí bude prostě v tomto období snazší, nečekejte ale, že ten zářící koláč na obloze udělá všechnu práci za vás...
Vaše kúra by měla začít zhruba dvanáct hodin před úplňkem. Na jídelníček, nebo spíše pitníček, si naordinujte pouze čistou vodu, a to bez bublinek. (pozn. Alue: Pití čaje nebo zeleninových šťáv již není žádný půst, ale hladovka, která je mnohem krutější a je větší problém ji vydržet 24 hodin. Držte se při půstu pouze vody.) Nedělá-li vám držení denního půstu pro­blémy, zařaďte si ho do týdenního re­ži­mu. To znamená, že si například každé pon­­dělí dopřejete pouze pitný režim. Mů­že se ale stát, že pokud nejste na hladovění zvyklá, budete se zpočátku cítit podrážděná a možná i hodně přecitlivělá.
 

 

6.9.2014

Manifest cesty

Většina lidí nemůže cítit přímou cestu,
ale potom jsou tito lidé, proroci cest.
Strážcové plamene.
Tito proroci mají nevysvětlitelný talent poznat cestu.
Cítí to bytostně.
NEMŮŽOU ŘÍCT, PROČ A JAK PŘIŠLI NA SPRÁVNOU ODPOVĚĎ.
PROTOŽE VĚDÍ, ŽE JE TO V JEJICH NITRU.
.....
 
Tak to je odpověď na tu neustále pokládanou otázku ,,Jak toto víš, kde jsi to četla, kde je zdroj, ve které knížce to je..." Většina toho co znám, (pokud nejde o hmatatelné věci) nebo co bytostně vnímám, nikde napsané není. Protože moji cestu neurčují žádné hmatatelné zdroje, žádné knihy, weby, ani osoby. Je ve mně... A jsem ráda, že existuje video, které to vyjádřilo takto trefně.
 
Všimněte si, že tam není žádná řeč o náboženství, zasvěcení, ani pravdoláskařina. Pouze o vnitřním plameni, který člověka silně vede, který je zdrojem všeho co dělá, co cítí, kam kráčí. Ten vnitřní plamen, vnitřní originalita, vnitřní vedení je projev skutečného proroka. Nepotřebuje kvůli tomu chodit na kurzíky a na reiki, aby mohl něco umět, nebo něco dělat. Ten už má vše v sobě a k tomu vede i jiné lidi.
 
Pokud při sledování videa pláčete dojetím, zde jste ,,Našli svůj kmen... Vítejte doma."
zdroj: http://karolinaloskotova.blog.cz/1409/manifest-cesty-doporucuji

 

14.92014

Smyslem hry zvané Život na Zemi je těmi, kteří ji nemaj, získat či odebrat energii těm, kteři ji maj.

Měnit můžeš pouze s těmi, které jsou na stejné energetické úrovni, jako Ty. Stejně hodní, nebo stejně bohatí, nebo.. nebo. A pozor, platí to dokonce i pro partnerskou lásku.

 24.9.2014

Dávajte pozor na veci, ktoré sa vám dejú v živote. Veci, ktoré vám hovoria iní ľudia alebo čo iní robia. Obsahujú pre vás správu, ktorá vám hovorí, kde sa nachádzate vo vzťahu k vášmu cieľu.

To, čo potrebujete, sa vo vašom živote objaví akoby z jasného neba. 
Ste v prúde, ktorý vás prirodzene dostane k vášmu cieľu.

Veci vo vašom živote sa začnú meniť. Môžu sa stratiť ľudia, činnosti, zvyky, cítenia či reakcie na niektorých ľudí. 

Všetko, čo sa k vám dostane, aj keď často môže ísť o nepríjemné situácie, to všetko je potrebné, aby nastúpilo vedomie unášania sa prúdom, ktorý vás povedie k naplneniu vašich pravých potrieb, k vašej podstate. (fb)

3.10.2014

Liečenie slanou vodou!!!

4.10.2014

Tento týždeň som nevedela, čo so sebou...1x som chcela reagovať na webe:

" Tak to som veľmi prekvapená, že podobné prejavy som prežívala tento týždeň aj ja...ešte som do žiadneho fóra nepísala, teraz to robím 1x a som veľmi rada, že s podobnými prejavmi sa netrápim len ja ... to nie, že by som ich chcela dopriať aj ďalším,to nie!... od utorka som sa cítila mizerne,akoby som to ani nebola ja...hrozné tlaky na hlavu, oslabená koncentrácia, oslabená pamäť a vo štvrtok(aj s dcérou) nás prekvapila neuveriteľná hnačka...nezvyknem mať s ňou problémy, ani dcéra,nechápala som,že prečo...človek sa "otrepe" a ide ďalej... a dnes som natrafila na vaše komentáre a tie mi pomohli pochopiť, čo sa so mnou dialo...ďakujem, pomáha to, ak ľudia sa podelia o svoje pocity...držím vám palce pri zvládaní ďalších skúšok:-)" ..... či to zverejnia,neviem ...aktuálne energie

11.10.2014

...nevite nekdo jak nebo cim bych vycistil sve telo od toxinu nefunguji mi ledviny a musim 3x tydne na dyalizy chtel bych vyzkouset neco z bylinek tech prasku mam az nad hlavu ... diky moc za odpovede :

V prvom rade by bolo dobré zmeniť alebo upraviť svoj životný štýl, tak aby bol menej stresujúci a vyčerpávajúci a stravovacie návyky. Menej soli by naše obličky určite veľmi potešilo. Namiesto prílišného solenia môžeme do stravy zakomponovať prirodzene slané potraviny ako sú už spomínané morské riasy a chaluhy(sušené pridáme do varenia polievok a strukovín), jedlé gaštany (dostať aj vo forme múky, ktorú môžeme používať bežne do varenia aj pečenia), pórik, petržlenová vňať, fazuľa azuki, mungo, obilniny ako jačmeň, pšeno, quinoa, morské ryby a bravčové mäso. Číňania majú jedno porekadlo, ktoré hovorí "jedz to, čo chceš posilniť". V prípade obličiek a močového traktu by určite viac konzumovali dusené alebo opečené bravčové ľadvinky. Ďalšie potraviny, ktoré dodávajú obličkám energiu sú zeler, biela reďkovka, brusnice, moruša, maliny, uhorky, melóny, aníz, rasca, fenikel, škorica a badyán. Pri zápalových ochoreniach sa odporúča čaj zo sedmokrásky obyčajnej. Obličkové kamene hravo rozpustí olej z vlašských orechov. Na prečistenie tohto orgánu je výborná aj melónová kúra, ktorú však treba robiť v lete, v "melónovej sezóne". Spočíva v tom, že tri dni konzumujeme len červené melóny, ľubovoľné množstvo. Pri pocite hladu môžeme doplniť kúskom čierneho chleba. Vynikajúco účinkuje aj zelerovo-cviklová šťava, ktorú pijeme ráno nalačno počas jedného mesiaca.

11.10.2014

Má mysl řídí moje prožitky.

Mé Vyšší Já vládne mé mysli.

Používám svou mysl,

která je vedena boží moudrostí mého Vyššího Já,

ke svému nejvyššímu dobru.  

Obraz: Coleman James

15.10.2014

Výber z prednášky - princípy šťastia podľa Adely

  • neočakávať od života, ako by čo malo byť a že veci budú fungovať podľa naučených modelov
  • to, čo človek vyžaruje, si do života aj priťahuje
  • prijímať veci, ako sa dejú, a nebojovať s nimi, o to ľahšie potom príde riešenie
  • vážiť si, čo máme – vďačnosť je dôležitá
  • netreba vždy hľadať riešenie problému počas hádky s druhým človekom, hádka je len energetický súboj kto z koho
  • druhí ľudia si nás vážia len natoľko, nakoľko si vážime seba samých
  • byť v pohode je vec rozhodnutia, nezávisí od vonkajších okolností

19.10.2014

Každou chybu je potřeba překonat, napravit, ale ne se jí destruovat

IZ: Prosím spojené Síly Světla o informace, které jsou pro mě dnes důležité. Děkuji. (Duchovní komunikace z 1. 4. 2012).

 

Všímat si i záblesků jakýchkoli nepřirozených pocitů

IZ: Přírodo, prosím tě o informace, proč jsem si v sobě nechávala tak vysoce nepříznivou dávnou výbavu? Proč jsem nebyla schopná to vydat? Na co mám být opatrná, aby se to příště nestalo?

 

Příroda: „Velmi důležité je všímat si všeho, co je divné, nepřirozené. Například jakýchkoli svých nepřirozených pocitů, které mohou předznamenávat (nebo ukazovat), že se něco u tebe děje –  může jít opravdu jen o drobné záblesky žárlivosti, nepřiměřené lítosti, stesku, pocitu nadřazenosti, závisti. Tohle vše ukazuje na nějaký problém, který je potřeba řešit.

 

Čím výše jste ve Světle, tím je pro vás důležitější vnímat tyto disharmonie. Jakákoli výraznější chyba znamená rychlý pád ve Světle a může znamenat až překlopení do temna. Stejný účinek může mít dlouhodobé opakování drobných chyb, které neřešíte. Toho si buď dobře vědoma. Dnes jsi zažila, jak tě díky tvé vnitřní nestabilitě rozčílil počítač, poté sis to vylévala na své blízké okolí – to nebylo správné a etické. Šlo o magické ovlivnění počítače, se snahou tě vychýlit z vnitřní rovnováhy. Bylo správné, že ses za své jednání omluvila. Pokud bys to neudělala, podpořila bys své další karmické zatěžování.

 

Více zde: http://www.novaduchovnicesta.cz/zkusenosti-z-duchovni-lecby-a-karmicke-ocisty/kazdy-novy-partnersky-vztah-potrebuje-spravny-cas-a-dostatecnou-pripravenost/ 

 20.10.2014

DALAJLÁMA ŘEKL : 

" PEČUJ O SVÉ MYŠLENKY, NEBOŤ SE Z NICH STANOU SLOVA. 

PEČUJ O SVÁ SLOVA, NEBOŤ SE Z NICH STANOU SKUTKY. 

PEČUJ O SVÉ SKUTKY, NEBOŤ SE Z NICH STANOU ZVYKY. 

PEČUJ O SVÉ ZVYKY, NEBOŤ UTVÁŘEJÍ CHARAKTER. 

PEČUJ O SVŮJ CHARAKTER, NEBOŤ TEN UTVÁŘÍ O S U D. 

OSUD - TO JE TVŮJ ŽIVOT.

 25.10.2014

Otcova řeč

Ty, bytosti lidská, řešíš mnohé, co není potřeba a co ti nepřísluší. Zaměř se na podstatné. Nebuď osamělá, neboť já Stvořitel jsem s tebou. Máš spojení, které je nade vše. Tvá čistota se vytříbí a ty se zvedneš jako pírko ve větru. Hledej dále životní pravdy, neboť tvůj život je dar a tento dar sis sama nadělila svým rozhodnutím. Netápej, neboť jsem to já, kdo je tvým hlasem. Naslouchej a uchovej si víru, neboť čas je tvým přítelem. Jsi unavená blouděním, hledáš záchytný bod v životě, hledáš to, co ti chybí. Hledáš svůj domov a hledáš mě. Sama tušíš, že tvé hledání je bezpředmětné, neboť jsi nic neztratila. Smutky jsou však stále přítomné. Tvá duše touží po lásce a souznění. Vše toto můžeš mít. Jen buď trpělivá a posiluj lásku ke svému otci, hledej dále své odpovědi a nebojuj s nepřízní osudu. Neboť ten, kdo si vystavěl překážky jsem nebyl já. Ale ty sama. Přesto jsem tu vždy pro tebe. Budu tě vést a těšit v dobách neradostných, budu ti oporou v pochybnostech. Byl jsem tu a vždy budu vším, co potřebuješ ke svému životu. Miluji tě a pomáhám ti nést tíhu. Jsi má součást, jsi mé dítě, jsi můj přítel a jsi má láska. Není nic více, nežli láska. Skrze mě ji pocítíš. Ano, toto je tvá víra, co tě vede vpřed. Neposuzuj nic podle vnějšího obalu, ale vyciťuj, důvěřuj mi a vlož svůj život do mých rukou. Pocítíš mnohá ulehčení, zbavíš se tíhy, která svazuje tvé srdce. Nalezneš sama sebe a uvidíš, že svět je nádherné místo, kde není třeba se čehokoli obávat, je to krása, která rozehřívá srdce, odstraňuje překážky a léčí bolavé rány. Celý Boží svět je mým darem tobě a všem ostatním. S láskou tě v něm vítám a s láskou tě opět přivítám ve své náruči, až budeš odtud odcházet. Miluji tě, ať jsi jaká jsi. Jsi součást mě samého a já sám sobě vyjadřuji lásku v každé vteřině svého bytí. Jsi mým obrazem, jsi mnou. Miluj všechny bytosti tak, jako já tebe. Opravdu je lásky zapotřebí.  Ukaž ostatním, co v sobě skrýváš. Neboť ty jsi já a ani jiná být nemůžeš. Miluji a milovat nepřestanu.

S láskou...

http://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

 25.10.2014

Osvícení, buddhovství, vědomí Krista, ... to jsou mosty k Bohu. Nekonečný zdroj energie vám bude k dispozici. Můžete pak rozdávat donekonečna. A čím více rozdáte, tím více dostanete. Samota v tomto bodě dosáhla svého vrcholu. Mistr je ta nejosamělejší osoba na světě. A mistr je ten, kdo nejvíc na světě miluje. 


Samota je vdech, láska je výdech. Zastavíš-li jedno nebo druhé, zemřeš.  OSHO

25.10.2014

"No, Kryone, co budu dělat? Co budu říkat? Mám jim říct, že jsem pracovník světla?Ne, proč jim neřeknete, že jste se zamilovali do Boha? Proč jim neřeknete, že sami sebe vnímáte jinak a že je vám takto dobře ve své kůži. Proč jim neřeknete, že to neohrožuje jejich životy ani církve, a že jste to jen vy s vámi. Dovolte, ať uvidí Boha ve vás a neděsí se ho.

Budou tací, kteří si libují ve tmě, kteří si užívají dramata svých životů,jsou oběťmi a užívají si to. A ti od vás budou prchat… pryč od vás!
 
Představujete něco, čemu oni nerozumí, a ironií je, že to, co v sobě nesete, by mohlo uzdravit jejich životy, zastavit jejich dramata a pozvednout jeJenže oni se vás nebudou chtít dotknout. Bojí se, že je spálí to, co máte. Jste mocní! Vyhlížejte tento atribut, a i když to očekáváte, nebudete tomu rozumět. Budete říkat: "Jak to, že mě nemají rádi? Proč je tu najednou taková zášť a zrada? Vždyť jenom nesu světlo!"  To je strach. Strach ze světla a z toho, co představuje v temném světě. Ovlivní vás to? Samozřejmě.
 
Takže to očekávejte a budete vědět, co dělat. Budete připraveni. Když se to stane, prostě je milujte. Nemůžete uzdravit svět, drazí, pokud on sám se nechce vyléčit. Můžete jen nechat své světlo zářit. Ti, kteří je uvidí, budou mít svobodnou volbu, stejně jako ty. Mohou to přijmout nebo utéct. Nesuďte ty, kteří nejsou připraveni na vaše objevy, neboť jsou Bohem milováni stejně jako vy, a mají své vlastní způsoby rozlišení, zatímco kráčejí po planetě ve své lekci.
 
Prociťujte lásku, která je všude kolem vásPak rozhodněte sami, mimo nějaké škatulky, zda se vás vnitřně dotkla. Nechte své srdce, ať rozhodne.

Dávejte si pozor na ty, kteří by toto chtěli přivést na úroveň kontroly.
 
A tak to je.
Kryon
 
25.10.2014
Je čas,  aby vaše světlo svítilo, aby svítila vaše dobrota a čistota vašeho srdce, aby svítila vaše hluboká láska k Stvořiteli. Denně se hlaste ke světlu, kterým jste a  nepolevujte v této praxi. Je potřebné, abyste přidali toto ochranné pole do své aury jako světelný štít nebo světelnou kouli. Věnujte tolik času kolik jenom můžete, světelným aktivitám ve formě manter, modliteb, a vzývání, abyste neustále zvyšovali a udržovali vysoké vibrace. Pobývejte v přírodě, abyste se propojili se Zemí a uzemnili se, a nechte kosmickou energii, aby přes vás proudila v rovnováze a harmonii. Udržujte aktivity vašeho života v nejjednodušší a nekomplikované podobě, jak je to jenom možné, protože to vám pomůže se upamatovat, proč jste v této době na Zemi. Denní propojování se s Božskostí je důležité. Máme tím na mysli, že čas, strávený o samotě a v tichu vám pomůže spojit se s vyššími energiemi a přijmout co, co se nyní děje.  Dělejte všechno, o čem víte, že vám pomůže udržet si rovnováhu a stabilitu, abyste nesešli z cesty.

Soustřeďte se na to, abyste si vytvořili pocit stavu radosti, protože tento stav je vyšší vibraci, kterou lze lehce vytvořit soustředěným záměrem. Každý z vás má z minulosti mnoho zkušeností, které můžete využít, abyste se okamžitě přivedli do tohoto stavu. Každé ráno si napište seznam všeho, za co jste vděčni a také předtím, než půjdete spát.  Dělejte to denně, protože toto cvičení vám přinese víc, než si můžete představit. Když se setkáte s výzvami a těžkostmi, musíte se cvičit v tom, abyste si uchovali tuto praxi vyjadřování vděčnosti, dokud se to pro vás nestane druhou přirozeností. Jakožto energetičtí  alchymisté přetváříte vše, s čím se setkáte, na vyšší a lehčí energii. Již to děláte každý den a chce to jenom, abyste si to uvědomili, aby to dostalo větší sílu.  

Znovu vám připomínáme, že je třeba přiměřeně pít a denně vypít nejméně 8 sklenic vody. Dávky zvýšené energie mohou způsobit, že se budete cítit unaveni a v depresi. Můžete pomoci vašemu endokrinnímu systému  výživovými doplňky jako je Maca*, která přirozeným způsobem upravuje a podporuje zdraví žláz s vnitřní sekrecí, protože upravuje metabolismus, úroveň energie, a pomáhá žlázám produkovat životně důležité hormony, vytvářející pocit zdraví a pohody. Pomoci vám může, když se budete dle možnosti vyhýbat  průmyslově zpracovávaným potravinám a také, když se naučíte relaxační techniky a hlubokému dýchání.  Cvičte minimálně půlhodiny denně, i kdybyste to dělali na třikrát po deseti minutách. Je důležité, abyste rozpohybovali vaše tělo, protože  tak se v něm zajistí plynutí přicházející energie. Jedna hodina spánku před půlnocí se vyrovná dvěma hodinám spánku po půlnoci, a když to budete praktikovat, vaše žlázy omládnou. To jsou některé způsoby, jak v této době prakticky pomoci  vašemu fyzickému tělu.
 

Já JSEM Hilarion
 
Maca je prastará bylina peruánských And. Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především má významný vliv na reprodukční zdraví. (pozn.překl)

Další informace můžete najít na webu tradiční peruánské mediciny ZDE
 

 1.11.2014

 

OSUD NENÍ VYTESÁN DO KAMENNÝCH DESEK. LZE JEJ OVLIVNIT. ALE POUZE URČITÉ OKAMŽIKY. MŮŽEME JE OVLIVNIT SVÝM ROZHODNUTÍM A MYŠLENÍM. OVLIVNIT SE DAJÍ VŽDY TY MÉNĚ PODSTATNÉ UDÁLOSTI, TAM, KDE JE PRO NÁS PŘIPRAVENO VÍCERO CEST  A ZPŮSOBU ŘEŠENÍ. PAK JSOU ALE OSUDOVÉ OKAMŽIKY, KTERÝM SE VYHNOUT NELZE, KTERÉ NÁS VŽDY DOSTIHNOU A NEMŮŽEME JE NIKTERAK OBEJÍT,PŘELSTÍT ANI ZMĚNIT JEJICH DĚJ.

S láskou Kytička

4.11.2014

O TOM, PROČ JE MOUDRÉ UCTÍVAT ŽENY

17.11.2014

OSHO  o ženách

19.11.2014

"Buď hodnej na lidi, až půjdeš nahoru, mohl bys je potkat, až půjdeš dolů."

20.12.2014

Otevírání dveří do nitra :

Duchovní život je život činů, život plný změn. Kéž nepoznáš sebeuspokojení, protože jsi-li spokojen sám se sebou, snadno můžeš zapadnout do vyjetých kolejí. Ty vedou ke stagnaci. Musíš konat svou vlastní duchovní práci. Musíš hledat svou vlastní cestu. Zjisti, kde se musíš změnit a pak proveď činy nutné k uskutečnění této změny. Je-li změna nepohodlná, je tím snazší, čím se provádí rychleji. Je méně mnohem bolestivé strhnout obvaz rychleji, než pomalu. Vykonej tedy vše, co musí být vykonáno, aniž bys ztrácel čas přemýšlením. Vstup bez váhání do nových časů a prostě věz, že budou mnohem krásnější, než ty staré, cos nechal za sebou. Se změnou přichází nový naplněný a skvělý život. Ten se ti teď nabízí. Přijmi jej a vzdávej za něj věčné díky.

http://marieblankytna.blog.cz/

31.12.2014

PF 2015 - Modlitba

1.1.2015

OKNO  PRÍLEŽITOSTI

"Okno Prilezitosti" sa teda otvara 15.decembra 2014 a zatvara sa 17.marca 2015, kedy sa ukonci 3-rocny narocny astrologicky cyklus(2012-2015) a veci na zemi by mali byt ovela stabilnejsie.
Love, Silvia Šuvadová

1.1.2015

Páči sa mi to :

Oh a Taylor ma inspirovala v tom, ze som zacala (niekedy) pouzivat cerveny ruz. Cely zivot som si myslela, ze modre oci a cerveny ruz je prilis vela farieb na tvari. Dnes si to nemyslim. Pouzivat cerveny ruz chce vnutornu odvahu a iba isty typ zien sa na to da. Skuste to, vonkajsi svet reaguje na cerveny ruz uplne inak. Su to dobre skusky a cvicenia 
Videoklip k jej poslednemu hitu "Blank space" sa mi naozaj paci. Ktora z nas sa necitila tak ako Taylor v tomto videoklipe ked sa dozvedela, ze jej mily zrejme nie je az tak mily... (S.Šuvadová)

1.1.2015

Vážení čtenáři,
 
myslím-li na předsevzetí, kteří si mnozí dáváme k tomuto datu a pak se jimi neřídíme, docházím k závěru, že Vám chci přát , abyste svoje předsevzetí formulovali na základě meditace o tom, co nás v životě svazuje, jaké nás provázejí závislosti a od čeho se tedy máme odpoutat - vnitřně se osvobodit.
Na stránkách Radky- zlatesvetlo- jsem našla to, co potřebujeme všichni k tomu, abychom žili svobodně svůj současný život.
Sedm osvobození :
 
I. VINA - "..........přijmi svoje viny, prosvětli ty stíny. Nech je projít k nicotě- vnitřně dojdeš k čistotě."
 
II. POSUZOVÁNÍ-..:" soudíš druhé a sám nemáš klíč - přesto nebuď netečný........................."
 
III. ZLOBA- ZLOST A AGRESE : ............" mnohdy s námi zatřese- přijmi i své emoce - ať tě minou nemoce. "
 
IV. NEZASAHUJ DO CEST DRUHÝCH :..: neber druhým jejich cesty, mají svoje staré vesty .."
 
V. PÝCHA : .." osvoboď se od své pýchy, projektuje jen tvé hříchy.. Pak za pýchy závorou, setkáš se zas s pokorou.."
 
VI. MINULOST : ." nezkoumej už minulost i tak tu máš práce dost, na přítomné žití, teď ti slunce svítí..."
 
VII. TOUHY : " Osvoboď už i své touhy, výlet v čase byl tak dlouhý. Po čem vnitřně toužíš ? Sám se zase soužíš. Užívej co život dává, jak sis i o to ty sám žádal..."
 
Přeji nám všem, abychom dokázali vstoupit do dalšího roku s jasným pohledem na další kus naší životní pouti. M.M.

 1.1.2015

"Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl, a když kouká, aby byl a je - tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."

Nicméně pamatujte, že pravdou je, že jste naprosto svobodní, že nic nikdy není špatně. A že skutečně mohu naprosto cokoliv. A protože tohle vnímám v tyto dny jako slepou uličku, cítím, že je potřeba sdělit i to, že kdyby, jste se rozhodli udělat jakýkoliv krok, máte na něho naprosté právo a nebudete nikdy a ničím souzeni. Jediným soudcem jsme si my sami. A tak, chystáte-li udělat nějaké kroky, či změny, zbavte se vždy pocitu viny, pocitu hříchu (hřích je jen jakési přesvědčení, že jdu špatně). Oprostěte se od strachu z chyb. Pak ať uděláte cokoliv, budete vědět, že to tak mělo být a mělo to obrovský smysl.

Nebojte se udělat krok do neznáma. Ochutnávejte život, vezměte ho do svých rukou. Jděte, kam Vás srdce vede a věřte svým pocitům. Nikdy nikomu nemůžete ublížit, ublížit můžete jen sami sobě, pokud berete neustále ohledy na druhé.

Pokud něco vykonáte, věřte, že se to přesně tak mělo stát a nevracejte se k tomu zpět. Důvěřujte energiím ve vás a okolo vás. Dělejte vše tak, jak cítíte, nepotlačujte v sobě vůbec nic. Právě v tyto dny vše potlačené vyplouvá na povrch a bouchá ze všech stran našeho bytí. Je to pravda v nás, která se tlačí na povrch. A tak zkuste krůček po krůčku být pravdiví k sobě.
Nic si nenamlouvejte a nic neschovávejte. Jedině bez potlačování sebe sama může dojít k rovnováze uvnitř vás samotných.
Nezapomínejte také na to, že nejen druzí jsou zrcadlem nám, ale také my jsme zrcadlem jim a že vše, co v danou chvíli učiníte, se stát mělo, právě proto, že i jejich energetické pole-jejich nastavení Vás vedlo k takovému konání. Ale mějte na paměti, pokud vás uvnitř cokoliv bolí, je to zde k tomu, abyste porozuměli svým zraněním a ta si zpracovali. S láskou je objali, přijali a láskou prosvětlili. Tedy, abyste byli sami sebou. A přestali předstírat, skrývat a v sobě potlačovat hloubku svých emocí.
Prostě buďte, žijte, prožívejte, uvolněte se, buďte pravdiví ve svých pocitech i ve svých straších. Nebojte se být aktivní, emoční, nebojte se žít a prožívat. Země je místo k prožívání, ochutnávání a pochopení mocných proudů našich vnitřních energií. Odhoďte poklice, které se třepou pod tlakem a vypusťte sebe sama. Život není o pasivitě, laxnosti, apatii a utíkání. Není o otáčení pohledu k něčemu, nebo k někomu. Život je o životě a ten je uvnitř Vás. Život je o tom, abyste nasedli na jeho vlnu. Aby jste byli živí, sami sebou, aby jste byli šťavnatí a svůj život prožili, aby jste kvetli, byli bujaří a spontánní. Tak jako děti. Ty nemají ani pravidla ani dogmata, ani může se nebo nemůže, ani nesmí se, nebo se nehodí. Jsou svobodné.
 
 
A tak se staňte jimi a dovolte si cokoliv....Opusťte dogmata a morálku. Zapomeňte na příkazy a pravidla. Toho už bylo dost.
 
Roztáhněte svá křídla a nebojte se žít nebezpečně. Odvaha je to, co se cení. Udělat i "pidi" krok do neznáma, překonat svá omezení a své vnitřní hranice, to jsou dveře ke skutečnému životu.
 

1.1.2015

"Být někým, kým nechcete být; být s někým, s kým nechcete být,
dělat něco, co nechcete dělat, to je základ lidského neštěstí.
 
 
Dokud si člověk neřekne:"Já chci být sám sebou, a to za každou cenu.
Ať mě druzí klidně odsuzují a odmítají a neváží si mě - mně to nevadí,
protože už prostě nemohu dál předstírat, že jsem někdo jiný…"
S tímto rozhodnutím a prohlášením o svobodě a zbavení se tíže davu -
se zrodí vaše přirozené bytí, vaše osobitost.
Pak už nepotřebujete masku.
Pak můžete být sami sebou, dostaví se nádherný klid.
Klid, jenž je mimo běžné chápání."
 
 
Osho
1.1.2015
 
 
pf-2015.gif
 
 
 
 
Veľmi pekné prianie...
 
Krásného, pohodového a radostí prozářeného Silvestra 2015 stráveného, dle vašeho přání a představ.
Ať už o samotě, nebo ve společnosti. Nebo v poklidu knihy, či filmu.
A nebo klidně prospaného a nijak neprožívaného.
Prostě tak jak vaše srdce svobodně touží.
 
A k tomu každému z vás z celého srdíčka ten nejsmysluplnější, nejnaplněnější a nejtvořivější rok 2015.
 
Pamatujte, že bude přesně takový jaký věříte, že bude. Nic víc, nic míň.
Pokud věříte, že bude skvělý, poklidný a šťastný, pak takovým se stane.
Věříte-li, že bude náročný, očistný a nebo chaotický, pak si ho přesně takový stvoříte.
 
Vy jste ten, kdo tvoří, tvoří vaše vnitřní nastavení.
Nikdo jiný...jen vy sami.
 
A tak přeji harmonické, vírou a láskou naplněné myšlenky a srdce.
Přeji, aby jste věřili, že tu nejvyšší hodnotu má vaše jedinečnost.
Věřte v sebe a nesrovnávejte se s nikým a s ničím.
 
Propojte svého ducha se svou duší a požádejte Vyšší já o sladění se svým Božstvím a s plánem vaší duše.
 
A pak jen důvěřujte.
 
S láskou a požehnáním
 
Vlaďka
 
1.1.2015

Bez otázek

srdce1.jpg

Vyzrálí jste ve chvíli, kdy dokážete žít bez otázek; je to opravdová zralost.
A žít bez otázek je tím nejdůležitějším a nejodvážnějším činem.
Pak už nejste dítě. Dítě se neustále vyptává a chce mít na všechno odpověď.
Dítě věří, že když dokáže formulovat otázku, musí na ni existovat odpověď, musí být někdo, kdo mu tu odpověď poskytne.
Já to nazývám nezralostí. Myslíte si, že když dokážete zformulovat otázku, dostanete určitou odpověď; vy to nevíte, ale někdo tu odpověď určitě zná, a jednoho dne ji budete schopni objevit.
Tak to ale není. Všechny otázky jsou uměle vytvořeny, vymyslel je člověk.
Žádná odpověď není. Jsou jen dvě možnosti, jak může existovat mysl: buď je plná otázek, nebo je zcela prázdná bez jakýchkoli otázek.
Existence nemá odpověď. Existence je tady, bez odpovědi, úplně tichá. Jestliže se dokážete zbavit všech otázek, naváže se mezi vámi a existencí spojení. Jakmile se zbavíte otázek, zbavíte se i filozofie, teologie, logiky a začnete žít. Budete existovat. Kde nejsou žádné otázky, je tento samotný stav odpovědí.
 
Osho
 2.1.2015
 
4.1.2015
hviezda.jpg
 

Myslím s láskou, mluvím s láskou, jednám s láskou!

Lásku rozdávám, ať jdu kamkoli, svými myšlenkami, mluvou či jednáním.

Jsem nástrojem Boží Lásky!

6.1.2015

11, to je mistrovské číslooznačujíci osvícení.11:11 je „volací kód“, který nás probouzí a je to také jedno z čísel Kryona.
A tolik obávané číslo 666? Kryon o nem hovoril v Knize Dvanáct i v Knize Jedna. Priložím citace z obou techto kníh.
Kryonova Kniha Jedna - Konec času, Kapitola 1 "Seznámení s Kryonem":

"Než budu pokračovat – autor mne neustále přerušuje, protože chce znát důležitost tří šestek, vašeho čísla 666, které je spojováno s anti-Bohem či anti-Kristem a s koncem času. Zajímá ho také „znamení bestie (šelmy)“. Toto „znamení“ si lidé spojují se vším – od rodného čísla přes pracovní číslo až po kódy na zboží v obchodech. Ve skutečnosti je to mnohem jednodušší; je to magnetická rovnováha vašeho buněčného biologického kódu (DNA)! Proto všichni, kteří jsou vyrovnaní, jsou neutrální. To jsou ti, kteří nejsou „označeni“ pro změnu (i toto může být kdykoli změněno). To, co bylo označováno jako „bestie (zvíře)“, je neosvícené já každého z vás. Říkalo se tomu tak kvůli možným činům nevyrovnaných vůdců v průběhu nadcházející doby přelaďování… jako „bestie“ mezi vámi by sežrali mír. Proto měli ti nevyrovnaní znamení potenciální bestie.

Těm, kdo studovali channelovanou křesťanskou knihu Zjevení, to může připadat překroucené… ale nyní mám pro vás (odhalení) já: starodávný channeling byl záměrně udržován tak, aby byl matoucí a neurčitý, protože žádná bytost ve vesmíru nemohla nikdy předpovědět skutečný výsledek vaší nadcházející zkoušky! Existuje několik možných konců a toto písmo obsahuje všechny možné scénáře konce času na Zemi, všechny představené najednou. Není divu, že je interpretace tak složitá… je to „kosmický vtip“. Významem čísla 666 je maskovaná 9. Číslo 9 se skrývá v této trojité šestce a představuje energii vaší současnosti. Je spojená s vibrací rovnováhy, síly a lásky. Také signalizuje dokončení. Pokud tyto tři šestky sečtete, dostanete číslo 18 a z něj pak číslo 9. Pokud výslednou devítku vynásobíte mocným číslem 3, abyste o něm získali další informace (jak jsme to předtím udělali se ZVUKEM mého jména), dostanete 27, což je po sečtení opět 9. Pokud cítíte, že tři šestky znamenají 63 (6x6x6), dostanete 216, což je po sečtení opět 9. Vibrace devítky patří těm, kteří budou vyrovnaní a zůstanou. 666 není číslo, kterého byste se měli bát. (Neexistuje žádné číslo, kterého byste se měli bát. Čísla nám dávají důležité informace a jsou nádherným třídimenzionálním nástrojem. Jsou matematická, ale ukazují energii.)"

Kryonova Kniha Dvanáct - Dvanáct vrstev DNA, Kapitola 11 "Shrnutí skupin DNA"

"V křesťanské Bibli, knize Zjevení – ne v poslední napsané, ale v poslední prezentované kapitole – se hovoří o čísle 666 coby o čísle Antikrista. Bylo to děsivé a varovalo to před lidmi, kteří měli na čele znamení. Nyní vám toto proroctví odhalíme, protože varuje před oficiální doktrínou. Nesmíte zbloudit nebo budete označeni. Nepřemýšlejte mimo krabici od vůdců nebo přijdete o duši.

Proč čelo? Zeptejte se východních Indiánů, Budhistů nebo Hinduistů. Hinduisté tomu říkali Bindi, což je běžně vnímáno jako „brána k vyššímu vědomí“ či „třetí oko“. Je seřazeno v jedné rovině se šišinkou (epifýzou) v mozku, které se říká „sídlo lidské duše“. Proč je historicky posvátné znamení na čele náhle „znamením od bestie“? Začínáte chápat ono varování?

Nyní čtete tato tajemství a hádejte, co obsahují? Ukážu vám to:

Začneme sčítat vrstvy ve skupinách DNA.

Skupina jedna obsahuje vrstvy 1, 2 a 3

Po sečtení dostaneme 6

Skupina dvě obsahuje vrstvy 4, 5 a 6

Po sečtení dostaneme 15 a následně 6

Skupina tři obsahuje vrstvy 7, 8 a 9

Po sečtení dostaneme 24 a následně 6

666!

Skupina čtyři obsahuje 10, 11 a 12.

Po sečtení dostaneme 33. To je v numerologii mistrovské číslo a (jak již Kryon říkal) značí Všemohoucího Boha!

Proto tajemstvím čísla 666 je, že VY JSTE BŮH! Moc a božství je v DNA! Je to energie 33… Všemohoucí Bůh.

Toto odhalení bude pro mnohé znepokojivé a pro ostatní odhalující. Co uděláte s touto informací? Tady začíná pracovat vaše intuice, protože pravda je pravda, a stará duše, žila jsi dostatečně dlouho, aby sis vzpomněla – pokud chceš...
 

7.1.2015

ZEPTEJ SE TICHA, CO MÁ PŘIJÍT A ČEKEJ NA ODPOVĚĎ.
TA PRVNÍ, CO PŘIJDE, JE TA SPRÁVNÁ.

11.1.2015

Význam stravy pre lidstvo

13.1.2015

 

Aktivácia ochrany, obnovovať každých 7 dní – kontakt s prvotným Zdrojom, smeruje priamo do centra Prastvoriteľa a má okamžitý účinok:
- spojte sa v duchu s prvotným Zdrojom

- pocíťte a vnímajte ako vo vás rastie pocit uvoľnenia a bezpečia
- ochrana, ktorej sa nám dostáva, je najväčšia akú si ľudská bytosť môže nárokovať, buďte vďační, že môžete precítiť Jednotu s bytím
- 3x sa zhlboka nadýchnite a vydýchnite, dostaňte sa do stavu vnútorného pokoja a ticha, oddajte sa vnútornému mieru a zotrvajte v ňom
- vnútorným zrakom si vymodelujte obraz kryštalickej rotácie zrovnateľnej s centrom obrovského kryštálu, vy ste v jeho strede a cítite ako okolo vás rovnomerne rotuje
- zotrvajte v tomto stave vedomia a postupne na neho vylaďte svoje telo 
- príprava by vám nemala trvať viac ako 3 minúty,mal by to byť stav ľahkosti a radosti, nie kŕčovitý či násilný
- vzývanie s pocitom hlbokého pokoja a istoty k Božstvu (najsilnejšia energia lásky): „Vzývam najmocnejšiu energiu v celom Univerze, aby ma - meno a priezvisko, tiež detí - ochránila pomocou nasledujúcich slov": "Tvorím Jednotu s najväčšou silou a energiou lásky v celom vesmíre. Táto sila a láska týmto okamihom prúdi mojím duchom a telom a vytvárajú teraz okolo mňa kryštalickú ochranu. Táto ochrana je dokonalá a čistá a žiadna negatívna sila v celom Univerze ju nemôže zlomiť. Som celistvou časťou Zdroja a chráni ma energia, s ktorou som v Jednote. Ja sama som tá sila, pretože sme jedno, sme naveky neoddeliteľní. Nech bude Svetlo, tieň nech pominie. Nech sa tak stane!" Nech sila a viera posilnia vašu cestu. Nech nekonečná láska prvotného Zdroja a vašich duchovných sprievodcov vám pomáha, aby ste získali späť stratenú slobodu svojej duše. Nech sa vám dostane ochrany a nech sa posilní vaše telo, vymaňte sa z pút tejto úrovne bytia a vystúpte do vyšších sfér. Zbavte svojho ducha okov obmedzeného rozumu a doprajte si vo vašom živote, vašej realite, uskutočniť i tie najväčšie vízie. Otvorte sa pre vyššie sféry bytia, pozdvihnite sa a radostne sa otvorte zázrakom, ktoré vás tam čakajú. Nech sa moje slová dotknú vášho srdca a posilnia vás na duchu. Nech vám pravda a hlboko zažité poznanie urovnajú cestu k múdrosti a umožnia vám vystúpiť do vyšších sfér bytia. Nech sa tak stane!“ 
V hlbokej láske, 
Thovt

1.2.2015

„Neutíkejte ven, utíkejte raději dovnitř.

Přibližujte se sami sobě, abyste lépe viděli.

Nikdo jiný nemůže spatřit vaši vnitřní skutečnost;

pouze vy dokážete vidět tu krásu a nádheru.

Nikdo jiný nemůže doopravdy spatřit vaši vnitřní krásu.

Jen vy poznáte stav vnitřní blaženosti,

jen vy poznáte stav vlastního osvícení.“

Osho

4.2.2015

PRÁVĚ TEĎ A PRO VŽDY ODPOUŠTÍM SOBĚ, VŠECHNY VINY, KŘIVDY, UBLÍŽENÍ NA VŠECH ROVINÁCH MÉHO BYTÍ, KTERÉ JSEM SI KDYKOLIV VYTVOŘILA, NEBO PŘIJALA ZA VLASTNÍ ve všech situacích a vztazích se všemi muži, kteří mi kdykoli zkřížili cestu) ODPOUŠTÍM SI, ODPOUŠTÍM SI, ODPOUŠTÍM SI.

Channelingem přijala
Lenka Mohammadi
www.andelskapani.cz

5.2.2015

Užitečná upozornění a tipy Smlouva o inkarnaci :

Není cílem mít při opuštění těla co nejvíc peněz.

Za slávu nebo oblibu se nepřilepšuje.

Nemusíte se učit z chyb, které dělají jiní.

Pravidla jsou zde proto, aby byla ověřována.

To, co o cíli tvrdí jiní, může být odvádění pozornosti.

Nic nemůžete udělat špatně. Nanejvýš to může déle trvat.

Čas je mylná představa! (tm dodává čas neexistuje!!!!!)

Ke všem odpovědím máte přístup přes speciální spojku v srdci. (tm dodává: věřte jenom sobě a své intuici, ta Vás nikdy nezklame).

Vše v prostoru školení reaguje na vyzařování srdce.

Pokusy poškodit prostor školení vedou k omezením.

Vaši odpovědnost nikdo nemůže převzít.

Násilí nikdy nevede k řešení.

Může být užitečné všímat si, které situace se opakují.

Omamné látky (dovolené i nedovolené) mohou vnímání lekcí nevhodně zkreslovat.

To, že se všichni chovají stejně, nemusí znamenat, že tak je to správné.

Vzácně je jen jedno řešení správné.

Můžete požádat o odpuštění.

Nejsou žádná výjimečná ustanovení Smlouvy pro nikoho.

Jste milováni. (I když jste v Bronxu nebo v Somálsku.) Vše ostatní je klam.

Lekce jsou zvláštní příležitosti rozvinout se, nikoli zlý úmysl.

Svěřit své tělo jiným může být riskantní.

Bránit jiným v jejich rozvoji nepřináší žádnou výhodu.

Své tělo můžete opouštět (hlavně v nočních hodinách).

Vzpomínky na to, co jste zakusili mimo tělo, se do těla ani do paměti neukládají.

Se svým tělem máte plné právo si hrát.

Hrát si s těly jiných vyžaduje jejich souhlas.

Opisovat od jiných je MARNÉ!

Ten, kdo vám nabízí životní pojištění, je podvodník.

Svévolné ukončení inkarnace přináší spoustu neužitečného papírování. (tm dodává člověk nikdy nesmí spáchat sebevraždu)

Vědecká dobrozdání a posvátné spisy jsou matením mysli.

Nejde o to být první.

Nejde o to vypadat chrabře.

Vaši situaci nikdo nezvládne lépe než vy.

Nejste jediný, kdo o smyslu Smlouvy o inkarnaci pochybuje.

Protože jste se Smlouvou souhlasili, je zbytečné stěžovat si, že jste tady.

8.2.2015

Proste a dostanete; hľadajte a nájdete; klopte a bude vám otvorené; lebo každý, kto prosí, dostane, a kto hľadá, nájde; a kto klope, tomu bude otvorené.                             

 

                  P R A V D A  

 Jednoduchá a jasná.

Oslobodzujúca a prinášajúca Svetlo. 
Ale aj prísna a spravodlivá.
Večná a nemenná. 

  Pravda môže byť vo svojej prirodzenej prostote chápaná všetkými.  

 

  Je ju možné nájsť v prírodných zákonitostiach, fyzikálnych zákonoch, ale aj v každodennom živote, ak ju len človek vidieť chce.   
Pravda je ukazovateľom cesty k duchovnému uvedomeniu, cestou k nájdeniu stratenej harmónie a k životu podľa Božej vôle, ktorá je nezávislá na ľudských prianiach.

Múdro koná ten, kto sa snaží Pravdu spoznať

 Vzhliadnite, vážne hľadajúci: Cesta k Najvyššiemu je pripravená pred každým človekom!

 

  Hledáte Pravdu! 

   Co je Pravda?

To, co dnes cítíte ještě jako pravdu, poznáte zítra již jako omyly, abyste později v těchto omylech opět objevili zrnka Pravdy! Vždyť také zjevení mění své formy. Tak to jde s vámi dále v ustavičném hledání, avšak v těchto změnách dozráváte!

 Pravda zůstává však stále stejnou, nemění se, protože je věčná! A poněvadž je věčná, nelze ji pozemskými smysly, které znají jen změnu forem, nikdy plně a skutečně pochopit! Staňte se proto duchovními! Oproštěni ode všech pozemských myšlenek; a máte Pravdu, budete v Pravdě, trvale ozářeni jejím čistým světlem, v ní ponořeni; neboť vás úplně obklopuje. Plavete v ní, jakmile se stanete duchovními.

Pak není vám již třeba pracně se učit vědám, nepotřebujete se bát omylů, ale máte na každou otázku již odpověď v Pravdě samotné; dokonce nemáte již ani otázek, protože víte a chápete vše, aniž potřebujete myslet, protože váš duch žije v čistém Světle, v Pravdě!

   Abdrushin